SAMEK'ten muhteşem kapanış

Şükriye Tutkun, Anadolu'nun çeşitli yörelerinden seslendirdiği türkülerle, Kent Park'ı dolduran Sakaryalılara güzel bir gece yaşattı. Başkan Toçoğlu,"SAMEK kurslarımız çok verimli bir dönem geçirdi. İnşallah SAMEK merkezlerinin sayılarını daha da artıracağız" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) çatısı altında 2011-2012 öğretim yılında 42 branşta eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerin çalışmalarının sergilendiği ve Sakaryalıların beğenisine sunulduğu, yılsonu etkinliklerinin kapanış töreni gerçekleştirildi.Kapanış töreninde Şükriye Tutkun, Kent Park'ta Sakaryalılara muhteşem bir konser verdi. Şükriye Tutkun, Anadolu'nun çeşitli yörelerinden seslendirdiği türkülerle, Kent Park'ı dolduran Sakaryalılara güzel bir gece yaşattı. Konserin sonunda kısa bir konuşma yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları'nın çok verimli bir dönem geçirdiğini kaydetti.

Havai fişek gösterisi büyüledi
Kursiyerler tarafından ortaya çıkarılan eserleri Sakaryalılarla buluşturduklarını belirten Başkan Toçoğlu, "Sanat ve Meslek Eğitimi Kurslarımız çok verimli bir dönem geçirdi. Sayın Başbakanımızın çok değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi de sergimizi gezdi ve SAMEK çalışmalarını çok beğendiğini bizlere iletti. SAMEK'in geçtiğimiz seneki performansından çok memnun kaldık. Bu kurslarımız her sene daha gelişiyor ve güzelleşiyor. İnşallah, bundan sonraki dönemde de, hizmet çıtamızı çok daha yukarılara taşıyacak, SAMEK merkezlerimizi ve kursiyer sayılarımızı arttıracağız" diye konuştu. Başkan Zeki Toçoğlu, konuşmasının ardından Şükriye Tutkun'a çiçek sundu ve bir tablo hediye etti. SAMEK yılsonu etkinliklerinin kapanışı, muhteşem bir havai fişek gösterisi ile gerçekleştirildi. Havai fişek gösterisi, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2688760/samekten-muhtesem-kapanis