Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya

OTOYOLDA SESSİZLİK!

Kuzey Anadolu Otoyolu'nun Sakarya kesiminde, her gün onlarca kamyonun çalıştığı inşaat alanında bir süredir sessizlik hakim.

Yeni Sakarya

BUNUN ADI FIRSATÇILIK!

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, son birkaç ayda doların yüzde 50-60 civarında değerlenmesine karşılık bazı ürünlere yüzde 100'ün üzerinde zam yapıldığını söyleyerek, "Böyle şey olmaz! Bunun adı fırsatçılıktır" dedi.

Sakaryahalk

HER GÖREV BENİM İÇİN ONURDUR

Türkiye ve Hollanda, karşılıklı atanan büyükelçilerini açıkladı. Türkiye'nin Lahey Büyükelçiliği'ne Şaban Dişli atandı. Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Dişli, her görevin kendileri için bir onur olduğunu belirtti.

Yenigün

"BÖYLE GİTMEZ"

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, fındıkta ve mısırda fiyat açıklamasının hala yapılmadığını belirterek, "Tüccarın eline bırakıldık. Bu iş böyle gitmez, çiftçi kan ağlıyor" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri

HACET-İ UMUMİYE

Engelli vatandaşlar şehir merkezinde tuvalet bulamayınca kendi çözüm yollarını üretti. Akülü araçların önüne pet şişeler koyan engelliler tuvalet ihtiyaçlarını bu şekilde gidermeye başladı. Bazı engelliler şehir yöneticilerine "Biz üvey evlat mıyız?" diyerek sitem etti.

Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2688761/yerel-gazetelerde-bugun