Spor alanları genişletilecek

Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak'a tebrik ziyaretinde bulundu. Şehirdeki ve Adapazarı ilçesinde sportif faaliyetler hakkında İlçe Başkanı Mustafa Ak'ı bilgilendiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Koşu yeni projeleri anlattı. Koşu "Adapazarı yapı olarak yürüyüş ve bisiklet yolları açısından oldukça uygun bunu değerlendirmeliyiz. Halkımızın spora yönlendirmek için spor alanlarımızı geliştirmeliyiz. Sapanca, Poyrazlar, Mollaköy ve şehir stadı gibi projelerimiz var. Sapanca Bölgesini Uluslar arası Kürek yarışlarına hazırlamak istiyoruz" dedi.
İlçe Başkanı Mustafa Ak ise "Bizden sonraki yeni nesillere daha iyi bir şehir bırakmak bizim görevimiz bu tür sportif çalışmalarda, projelerde elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmak isteriz. 7/24 göreve hazırız. Halkımızı spor düzenli spor yapmaya alıştırmalıyız" diyerek Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Koşu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyaret sonrasında Başkan Mustafa Ak, Gençlik ve Spor İl Müdür Salih Koşu ve parti yönetim kurulundaki üyeler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2690360/spor-alanlari-genisletilecek