'Mahallemize hizmet için yola çıktık'

31 Mart Yerel Seçimlerinde Adapazarı ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesinden Muhtar Adaylığını açıklayan Meltem Efe, mahallesine hizmet için yola çıktıklarını söyledi. "Mahallemizin sakini değil hep birlikte sahibi olalım" sloganı ile yola çıkan Efe, "Yerel seçimlerde arkadaşlarımla birlikte yola çıktık. Amacımız daha yaşanabilir bir Akıncılar Mahallesi için el birliği ile çalışmak. Adapazarı'nın merkezinde en eski mahallelerden biri olan Akıncılar Mahallesine hak ettiği hizmetlerin gelmesi ve daha iyi temsil edilebilmesi için göreve talibiz" dedi.

YEREL YÖNETİMLERE İLETECEĞİZ

Efe ayrıca şunları kaydetti: "Mahallemizde vatandaşlarımızın birçok talebi var. Bu taleplerin yerel yönetimlere iletilerek mahalle sakinlerimizin sorunlarının çözümü için arkadaşlarımla birlikte görev almaya hazırız. Amacımız mahallemizin daha iyi yönetilmesi. Bu görevlerin birer bayrak yarışı olduğunu bilerek hizmete talip olmak istiyoruz. Listemde yer alan aza arkadaşlarımla birlikte uzun görüşmeler sonucunda bir yol haritası belirledik ve yola çıktık. Akıncılar Mahallesine hak ettiği değeri vereceğiz."

24 SAAT HİZMET

Efe son olarak ise şunları söyledi: "Ben doğMa büyüme Akıncılar Mahallesindeyim. Yuvamı burada kurdum, çocuğumu burada büyüttüm. Bu mahallenin her sakinini önemsiyor, her ferdinin daha iyi bir mahallede yaşamasını arzu ediyorum. Düşündüğümüz ve hayal ettiğimiz çok şey var. Biz kapısı 24 saat açık bir muhtarlık hizmeti hayal ediyoruz. İnsanların her türlü sorununu bizimle paylaşabilecekleri bir hizmet hayal ediyoruz. Yerel yönetimler, Sivil Toplum Kuruluşları ve kanaat önderleri ile mahallesinin ihtiyaçları için sürekli görüşecek bir muhtarlık heyeti hayal ediyoruz. Mahallemizin sorunlarının dile getirileceği her türlü platformda sesimizi Akıncılar için duyuracağız. Mahallemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın oylarına hizmet için talibim."

AZA HEYETİ

Akıncılar Mahallesinden muhtar adayı olan Meltem Efe'nin Aza listesinde ise şu isimler yer alıyor: Ufuk Çankaya, Ahmet Kaim, Gültekin Batmazoğlu, Hakan Esendemir, Erkan Kerom, Nuray Diktaş, Mehmet Bozkurt, Saffet Saytan.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2690820/mahallemize-hizmet-icin-yola-ciktik