Kurtulmuş'tan AA'ya ziyaret!

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Anadolu Ajansı'nın (AA)hem Türkiye'de hem de dünyada olup bitenleriobjektif şekilde sunduğunu belirterek,''Anadolu'nun sesi, halkın gerçekten ilgilendiği gündem,AA vasıtasıyla gündeme getirilmeli. Bu bağlamdaatılan adımlar var. Bu adımları takdirle izliyoruz'' dedi.
Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, AA'nın haberleri insanlara, doğru, objektif ve hızlı bir şekilde ulaştırdığını söyledi.
Kurtulmuş, AA'nın hem ülkede hem de dünyada olup bitenleri objektif şekilde ilettiğini belirterek, ''Bu gerçekten çok güzel bir özellik. Anadolu'nun sesi, bu anlamda halkın gerçekten ilgilendiği gündemi AA'nın vasıtasıyla gündeme getirilmesi lazım. Bu bağlamda atılan adımlar var. Bu adımları da takdirle izliyoruz'' diye konuştu.
AA'nın yurt dışında yaşanan gelişmeleri de Türkiye'ye aktardığını ifade eden Kurtulmuş, ''Ayrıca Türkiye'nin çevresi ve dünyanın birçok yerinde gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeler bizleri de ilgilendiren şeyler. Özellikle yüksek teknolojinin gelişimiyle birlikte haberin naklinin kolaylaşmasıyla insanlara haberlerin kısa zamanda ulaştırılması lazım. Bunun için de AA'ya bir kez daha ihtiyaç var. Sizlerin çalışmalarıyla güzel haberlerin gündeme taşınacağını biliyorum. Allah yolunuzu açık etsin'' dedi.
Kurtulmuş'a ziyareti dolayısıyla teşekkür eden AA Sakarya Bölge Müdürü Atakan Çelik de AA'nın yeniden yapılandırma çalışmalarıyla Türkiye'nin dünyadaki sesi olmayı hedeflediğini belirtti.
Bölge müdürlükleri ve il bürolarının güçlendiril

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2691159/kurtulmustan-aaya-ziyaret