Balıkhanede neyin pazarlığı ?

Keleş'in gizliden Hendek'e gelip, ilçe örgütüne atanan ve önümüzdeki Pazar günü yapılacak genel kurulda da başkanlığa talip olan Ahmet Bayram ile Uludere Alabalık Tesisleri'ne gittiklerini duyurmakta fayda var.
CHP'li Hasan Keskin'in de yer aldığı Keleş-Bayram görüşmesini bize, o esnada balıkhanede olan bir kişiden dinledik. Görüşme öyle hararetli geçmiş ki, balıkhanede bulunan müşterilerin dahi rahatsız olduğunu öğrendik.
Özellikle Ecevit Keleş'in ses tonunu yüksek tuttuğu hatta masaya birkaç kez yumruk vurduğu belirtiliyor. Hal böyle olunca, haber kaynağımız kulak misafiri olduğu kadarı ile görüşmede, Ecevit Keleş'in elinde 16 kişilik bir listeden söz ettiğini, farklı bir aday etrafında kongreye tek listeyle girilmesi konusunda ısrarcı olduğunu aktardı.

Bilindiği üzere, önümüzdeki Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurula, çift liste hazırlanıyor. Bir tarafta Ahmet Bayram, karşı tarafta Selami Karakadı liste çıkartacak. Ancak anlaşılan son güne dek, tek liste girişimleri de sürecek. Pazar günü bir sürpriz olur mu, bekleyip göreceğiz. AHMET ÇİLECİ/ BİZİMHENDEK

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2691465/balikhanede-neyin-pazarligi