AK Gençlik'ten İşkur'a ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Başkan Yardımcıları Abdüssamet Çelik, Şafak Özbek, Elif Siper ve Gamze Çakar ile Sakarya İşkur Müdürü Tekin Kaya'yı ziyaret etti.

Ziyarette İşkur Sakarya Müdürü Tekin Kaya; "İşverenlerimiz nitelikli ve deneyimli eleman aramakta. Biz İşkur olarak nitelikli ve deneyimli eleman yetiştirmek için işverenlerimiz ile anlaşarak ücretlerini 6 ay-160 iş günü boyunca ödeyeceğiz. Eğer ki kişinin eşi ve çocuğu varsa çalıştığı süre boyunca sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. Ayrıca öğrencilerimize de iş imkanı sağlıyoruz. Öğrencilerimiz işyeri bulup anlaşacak, sonrasında ise boş vakitlerini İşkur'a bildirecek. İşkur denetimi yaptıktan sonra çalıştığı saat başına ücret alacak" dedi.

Ziyarette AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Likos; "AK Parti Gençliği olarak seçim sonuçlarından sonra rehavete kapılmadan çalışmalarımıza ve ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugün de değerli İşkur müdürümüzü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldık. Kendisine gösterdiği ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz" dedi. Ziyaret sonunda Gençlik kolları hatıra fotoğrafı çekilerek ziyareti sonlandırdı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2691807/ak-genclikten-iskura-ziyaret