Minik öğrenciler yıl sonu töreninde kep attı

Söğütlü Halime Çavuş Anaokulu yılsonu töreni, Utrech Ortaokulu konferans salonunda yapıldı. Anaokulu öğretmenlerinin koordinatörlüğünde muhteşem gösterilerle renklendirilen yılsonu törenine Söğütlü protokolü, veliler ve Söğütlü halkı yoğun ilgi gösterdi.

Söğütlü Halime Çavuş Anaokulu Müdürü Mustafa GÖNAN, yaptığı açılış konuşmasında, ?Değerli misafirlerimiz, anaokulu eğitimi kişinin yetişmesinde çok önemli bir başlangıç noktasıdır. Bu önemin farkında olan ve işine yüreğini koyan çok değerli öğretmenlerimiz ile başarılı bir öğretim yılını daha geride bıraktık. İdari görevimizi üstlendiğimizden beri okulumuzu bir marka haline getirmek için çok önemli çalışmalara imza attık. Okulumuzun bahçesine kurulan oyun parkı, tüm sınıflarımız ve koridorlarımızın hijyenik zeminle kaplanması, birbirinden anlamlı etkinliklerimiz, düzenlediğimiz kermes ve şenlikler bunlardan sadece bir kaçı. Gururla belirtmek isterim ki okulumuz hem eğitim hem de donanım açısından standartların üzerine çıkmış durumda. Okulumuz eksikliklerinin giderilmesinde İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, Söğütlü Belediye Başkanımıza, Söğütlü Kaymakamımıza, Okul Aile Birliği Başkanımız ve üyelerine, velilerimize can-ı gönülden bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İnşallah yavrularımızın üniversite mezuniyetlerini de görmeyi arzu ediyoruz.? ifadelerine yer verdi.

Birbirinden güzel gösterilere imza atan minik öğrenciler öğretmenleri ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Tören, kep atma ve katılım belgelerinin dağıtılmasıyla sona erdi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2692763/minik-ogrenciler-yil-sonu-toreninde-kep-atti