Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...


ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü İ.G. isimli şahıs işyerine ait camların kırıldığını, şikayetinin olmadığını beyan, A.T. isimli şahıs 54 YZ *** plakalı aracın ön camının kırıldığını maddi zararından C.C. isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü G.T. isimli şahıs beyanında; K.T. ve U.B. isimli şahısların kendisine hakaret ettiğini, U.B. 'in ikamet diş kapı camını kırdığını, bu konudan dolayı şikayetçi olduğunu bayan etmiş oluptahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü S.T. ve H.B. isimli şahıslar sözlü tartışmadan sonra birbirlerini kesici alet ile yaralanmışlar, konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24/04/2015 günü A.B. isimli şahıs, G.G.' ın kendisini tehdit ve hakaret ettiğini belirtmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü N.K. ve N.T. ile M.E. ve H.E. isimli şahıslar arasında ağız münakaşasının yaşandığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü M.A. ve A.K. isimli şahıslar ifadelerinde; D.O. isimli şahsın telefonda kendilerine tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu beyan etmişler, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü R.S. isimli şahıs ifadesinde; işyerinde saat 09:30 sıralarında çalışırken sağ eli makineye sıkıştığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü B.S. ve O.Y. isimli şahıslar yan bakma nedeniyle tartışma yaşadığı tanımadığı bir grup şahısla kavga ettikleri, içlerinden bir şahsın tüfekle ateş ettiği belirtilmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü K.S. isimli şahıs işyerinde çalıştığı kaynak yapmak için oksijen kaynağını çalıştırdığı sırada birden parladığını ve yüzünü sağ kol bileğini yaktığını ve tedavisi için hastaneye gittiğini şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :22.07.2015 günü Y.E.A. isimli işçinin çalıştığı sırada elini metale sürtüp hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanması sureti ile meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü S.S. isimli şahıs ikametinde kahvaltı yaptıktan sonra masa üzerinde bulunan kahvaltılıkları tepsi içerisinde mutfağa götürdüğü sırada ayağının halıya takılması sonucu yere düşmesiyle tepsi içinde bulunan çam malzemelerin her iki kolunu kesmesi sonucu yaralandığını belirtmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü Ü.B. isimli şahıs ifadesinde kendisinin işçi olarak çalıştığı ve iki demir palet arasına sağ elini sıkıştırdığını bunun kendi hatasından olduğunu kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015. sıralarında E.A. isimli şahıs alınan ifadesinde, S.A.' nın öz kızı olduğunu 20.07.2015 günü evden hava almak için çıktığını ve kendi imkanlarıyla bulabileceğini düşündüğü için şimdi müracaat ettiğini kızının sürekli evden kaçtığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü O.D. isimli şahıs İkametinin yanında bulunan komşusu A.Ü. isimli şahısla park yüzünden tartıştıklarını ve birbirlerini karşılıklı darp ettiklerini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :17.07.2015 günü Ç.Y. isimli şahıs önünde bulunan plakası tespit edilemeyen motorsikletin durması neticesi ani fren yaptığı esnada ekobisi ile düşerek yaralanmış, Hastaneden alınan Dr.Raporundan Hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :F.K. isimli şahıs, 24/07/2015 günü saat: 08:00' da silah kutusunu kontrol ettiğinde Canik 55 marka 9 mm çap silahı ile bu silaha ait silah bulundurma ruhsatı, ayrıca nüfus hüviyet cüzdanını tüm aramalara rağmen evinde bulamadığını, taşınma esnasında bazı eski eşyaları çöpe attığını, kayıp olan eşyaların bulunması halinde tarafına teslim edilmesini beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü S.A. ile Y.K. arasındaki ayakkabılığa atılan sigara izmariti ile vuku bulduğu ve sonrasında E.H.A. ile N.A. isimli şahıslarında dahil olduğu anlaşılmış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARAPÜRÇEK İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü E.K. isimli şahıs boru yüklemesi sırasında Loder tabir edilen iş makinasının ucunda bulunan boru ile tırın baba direği kısmının arasında sıkıştığını ve yere düştüğünü beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü İ.K. isimli şahıs ifadesinde; yaklaşık 5 ay önce kendisini 0850 340 ** ** numaralı telefon ile Asistanlık ve Sağlık Hizmetlerinden aradıklarını, borcunun olduğunu, 245 TL yatırması gerektiğini söylemeleri üzerine 25.02.2015 günü parayı M.K. isimli şahıs adına hesaba yatırdığını, bugün yani 24.07.2015 günü saat 10.28'de tekrar aradıklarını ve 299 TL para yatırmasını istediklerini, yatırmadığı takdirde hukuki işlem başlatacaklarını söyledikleri, kendisi de yatırmayacağını söyleyerek telefonu kapattığını, kendisini kandırarak 245 TL para ödettiren şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :23.07.2015 günü E.C. isimli şahıs SAMSUNG GT - I9060 siyah renkli cep telefonunu çocuklarını götürdüğü park içinde bulunan masa üzerine bıraktığını, masadan kalkıp bir kaç dakika sonra geri döndüğünde telefonunun yerinde olmadığını fark ettiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü M.D. isimli şahıs işyeri içinde bir kedi gördüğünü, sırtından tutup dışarı atmak istediği esnada birden sağ el işaret parmağını ısırdığını, tedbir amaçlı hastaneye gittiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.07.2015 günü R.E. isimli şahıs saat 23.00 sıralarında telefonunu kaybettiğini, kaybettikten yaklaşık 30 dakika sonrasında da eşinin telefonuna kaybettiği telefondan mesaj geldiğini, telefonunun kötü emelli kişilerin kullandığı düşüncesi ile müracaata bulunulması üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü O.Ç. isimli şahıs kamyonda bulunan malları tekerlekli trans palete yükleyerek taşıdığı esnada aniden ayağının kaydığını ve yere düştüğünü beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.


ASAYİŞ OLAYLARI 25/07/2015


ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : İ.K. isimli şahıs 24.07.2015 günü saat:14.00 sıralarında çarşıya gezmek için ikametlerinden ayrılan öz kızı olan T.K.' ın halen evine dönmediğini beyanla kayıp olarak müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü M.K. ve İ.E.K. isimli şahısların çalıştırmış olduğu işyerine gelen karşı komşuları olan N. A. ve çocukları U.A. ile A.O.A. arasında çıkan tartışma neticesinde şahısların birbirlerini karşılıklı darp etmesi ve hakarette bulunması neticesinde olayın meydana geldiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü H.A. isimli şahıs A.A. isimli oğlunun çalıştığı işyerinden saat : 16:00 sıralarında sipariş teslimi için çıktığını ve o saatten beri haber alınamadığını belirtmiş olup konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : M.Y. isimli şahıs 24.07.2015 günü saat : 16:00 sıralarında M.Y. isimli kızının evden alışveriş yapacağını söyleyerek ayrıldığını ve bir daha dönmediğini, beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü N.A.H.H. isimli şahsın oğlu M.T. kendisinin yatak odası içerisinde yatağının yanında bulunan üstü cam olan komidinin üst cam kenarının yatağın üstüne oturmak istediği esnada sağ bacak arka kısmına batması neticesinde yaralandığını kimseden bir şikayetinin bulunmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü C.K. isimli şahıs ikametinde iken yanlışlıkla annesinin ilacını kullandığını ve rahatsızlandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : D.A. isimli şahıs, 24/07/2015 günü saat 23.30 sıralarında ikametine geldiğinde oğlu A.A.' in ve 54 TE *** plakalı aracının ikametinin önünde olmadığını, oğlunu aramasına rağmen ulaşamadığını, oğlunun ve aracının bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü Ş.D. isimli şahıs tescil bilgileri eşine ait aracı yaklaşık 1 yıl önce aralarında sözleşme yaparak S.Ç. isimli şahsa taksitle sattığını, fakat taksitleri ödemeyince aracı şikayet ederek geri aldığını, 25.07.2015 günü saat:15:00 sıralarında S.Ç. isimli şahsın yanına gelerek küfür ve tehdit ettiğini, şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü R.S. isimli şahıs tanımadığı kişilerce darp edildiğini beyan etmesi üzerine olay mahallinde bulunan kavgaya karıştığı tespit edilen M.K. , A.C.A. , T.Ç. isimli şahıslar yakalanarak polis merkezine getirilmiş olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü E.O. isimli şahıs aralarında husumet bulunan Ş.Ç. , S.Ü. ve D.Ö. isimli şahıslarla aracı üzerine sürme meselesi yüzünden kavga ederek karşılıklı olarak birbirlerini darp ettikleri, birbirlerinden davacı ve şikayetçi oldukları alınan ifadeler den anlaşılmış tahkikata başlanmıştır

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü K.İ. isimli şahıs beyanında; temizlik arabası ile temizlik yaparken direksiyon hakimiyetini kayıp ettiğini ve direksiyonun sol parmağına çarptığını, parmağının ağrıması sonucu hastaneye gittiğini beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :22.07.2015 günü S.Y.' nın alınan beyanında; kızı A.Y.' nın olay günü işyerinden arandığını ve kızının elini sac kesmiş olduğunu ve hastaneye götürüldüğünü öğrendiğini. Burada yapılan tedavi sonucunda kızının taburcu edildiğini. beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.07.2015 günü L.K. isimli şahıs yanına gelen ve daha önce aralarında araç kiralama ve satışı ile ilgili alacak verecek meselesi bulunan A.Ş.'in L.K.'yı darp etmesi neticesi Kasten Yaralama olayı meydana gelmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki H.T. isimli şahıs oğlu Ş.T.'nin 17.07.2015 günü saat:15.00 sıralarında evden ayrılmak suretiyle kayıp olduğunu. Oğlunun bulunarak tarafına teslimini istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü S.K. isimli şahıs ifadesinde; Y.E.B. ve B.Ö. isimli şahıslar tarafından darp edildiğini, daha sonra işyerinden çıktığını ve Belediye parkı içerisinde uyuya kaldığını, uyandığında aynı şahısların kendisini yeniden yumruk ve tekme ile darp ettiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü Devlet Hastanesine gelen E.Ç. ve M.Ç. isimli şahısların yedikleri mantardan zehirlendikleri anlaşılmış olup, tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.07.2015 günü C.G. isimli şahıs işyerinde bulunan pafta makinasına elini kaptırdığını, kimsenin kusurunun olmadığını, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü T.Ç. isimli şahıs fındık bahçesinden bahçesine komşu fındıklık arazisinin bakıcılığını yapan R.A. isimli şahsın fındık topladığını gördüğünü, şahsın kendisini görmesi üzerine kaçtığını, 25.07.2015 günü Saat: 07.30 sıralarında dışarı çıktığında 41 HR *** plaka sayılı arabasının arka camının kırıldığını, aracını tamire götürmek isterken R.A. ile karşılaştığını ve kendisini tehdit ettiğini beyanla müracaatta bulunmuş, tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ : T.D. isimli şahıs ifadesinde; 25.07.2015 günü saat:17:00 sıralarında evini gittiğinde kızının evde olmadığını beyan etmiş olup, konu ile olarak tahkikata başlanmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.07.2015 günü Ö.B. isimli şahıs ifadesinde; General Mobile Discovery marka cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : Ş.S. isimli şahıs S.S.'un öz kızı olduğunu ve evden çıktığını, ancak bu tarihe kadar kendisini tüm aramalarına rağmen bulamadığını, kızının araştırılıp bulunmasını istediğini, eğer kızı kaçırıldı ise kaçıran kişilerden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

ASAYİŞ OLAYLARI 26/07/2015


ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü A.A. ve H.Ş. isimli şahıslar bahçede fidelerin zarar görmesinden dolayı karşılıklı darp olayı olmuş, taraflar davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü M.K. isimli şahıs ifadesinde; İ.A. isimli şahsın alacak verecek meselesi yüzünden kendisini işyerine gelerek ve cep telefonu ile arayarak tehdit ve hakarette bulunduğunu, şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü Y.M.T.' a ait 54 ZL *** plaka sayılı aracın park halinde bulunduğu sırada ön kısmında, bilinmeyen sebeple çıkan yangına itfaiye ekibi müdahale ederek söndürmüş olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü M.Ş. isimli şahıs arkadaşı A.U.Z. ile Aquaparka gittiklerini, havuzda yüzerken A.U.Z.'in ayağının sağ kulağına çarptığını ve rahatsızlandığını, sonrasında tedavi amaçlı Devlet Hastanesine gittiklerini konu ile ilgili olarak düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü Y.G. isimli şahıs saat 23:20 sıralarında çay bahçesinde bir müddet oturup ikametine gittiğini, çay bahçesinden başka bir yere gitmediğini, ertesi sabah yani 26.07.2015 günü sabah 10:00 sıralarında uyandığında pantolonunun cebinde cüzdanının olmadığını anladığını, cüzdanının içerisinde ehliyeti, nüfus cüzdanı ve 450 TL civarında nakit parasının bulunduğunu beyan etmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü Traktör Fabrikasında işçi olarak çalışan F.S.'in işyerinde çalışırken Sağ 5. parmakta yüzeysel kesi oluşması sonucu hakkında Hastane tarafından düzenlenen Genel Adli Muayene Raporu doğrultusunda tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : S.A. isimli şahıs Traktör Fabrikasında işçi olarak çalıştığını 23.07.2015 günü saat: 05.00 sıralarında maket bıçağı ile kartonu keserken sol elini hafif bir şekilde yaraladığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili hazırlanan tahkikat ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü R.K. isimli şahıs kendi rızası ile evden ayrılmıştır. Konu ile ilgili müracaatta bulunan şahsın abisi A.K. başına kötü bir olayın gelmesinden korktuğu için müracaatta bulunduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 26.07.2015 günü A.K. isimli şahıs ile Y.K. arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu şahıslar birbirlerini hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralamışlardır. Her iki şahısta ifadelerinde davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişlerdir. Olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü T.Y. ile E.A. isimli şahıslar arasında çıkan anlaşmazlıktan dolayı meydana gelen Hakaret olayının tarafları ifadelerinde birbirlerine karşı yüksek sesle konuştuklarını, bu nedenle davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişlerdir. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :25.07.2015 günü İ.F. isimli şahsın, oğlu Y.C.F. ile gelini E.F. isimli şahıslara ulaşamadığını ve kayıp olduğundan bahisle müracaatta bulunmak istemesi sonrasında tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü N.Y. ve S.A. isimli şahıslar ifadelerinde; Y.K. , H.T. ve Ş.T. isimli bayanlarla sigara izmariti atma sebebiyle çıkan tartışma neticesi bayanların kendilerine hakaret ve tehditte bulunduğunu beyanla şikayetçi olmuşlar, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü S.E. isimli şahıs 54 FZ *** plaka sayılı aracı market karşısına bıraktığını, saat:11.00 da geldiğinde aracının arka camının kırık olduğunu fark ettiğini beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.07.2015 günü M.K. isimli çocuk evlerinin karşısında bulunan inşaatta oynarken kolunu demir kesmesi sonucu yaralandığı anlaşılmış olup olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2693010/sehirde-bu-olaylar-oldu-asayis-bulteni