Nuri Bayar Ortaokulu'nda öğretmenler günü kutlandı

Okul aile birliği tarafından hazırlanan 24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri büyük beğeni topladı.

Nuri Bayar Ortaokulu toplantı salonunda düzenlenen 24 Kasım kutlama etkinlikleri, Okul aile birliği Başkanı Sezer Sülün ve yönetimi tarafından salon süslendi. Okulun salonu öğretmenler için güzel bir şekilde hazırlandı. Öğretmenler için hazırlanan etkinliklerde, çeşitli ikramlar müzik eşliğinde öğretmenlere sunuldu. Okulun öğretmenleri ise kendileri için hazırlanan sürpriz etkinlikler karşısında adeta ne yapacakların şaşırdılar ve keyifli dakikalar geçirdiler.

Öğretmenler günü etkinliklerinde okul Müdürü Yalçın Cincorop günün anlamı ile ilgili bir konuşma yaptı. "Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenler! Bugün, Türk öğretmeninin şeref günüdür. Ona olan saygıyı yenileme, onun yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyoruz" dedi

Nuri Bayar Ortaokulu Müdürü Yalçın Cincorop Okul Aile Birliği Başkanı Sezer Sülün ve öğretmenlerle birlikte üzerinde, "öğretmenler gününüz kutlu olsun" yazılı pastayı kestiler. Pasta ve diğer ikramlar yapıldı.

Nuri Bayar ortaokulu Aile Birliği Başkanı Sezer Sülün tüm öğretmenler adına Okulun Müdürü Yalçın Cincoprop'a, bir buket çiçek takdim ederek, Okul Müdürü Cincoprop, öğretmenlere birbirinden güzel hazırlanan hediyeleri takdim etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2693712/nuri-bayar-ortaokulunda-ogretmenler-gunu-kutlandi