Isır, kentsel dönüşüm mağdurlarını dinledi...

Erdoğan Isır son günlerde Kentsel Dönüşüm nedeni ile gergin günler geçiren Hendek?teydi. CHP Pamukova İlçe başkanı Muhittin Sancar, eski ilçe başkanı Ali Teke ve Partililer ile Hendek CHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Isır, burada İlçe başkanı Ayhan Bal, eski İlçe başkanı Selami Karakadı ile Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile bir süre görüştü.

Hendek Kemaliye Mahallesinde Kentsel Dönüşüm nedeni, Mahalle sakinlerinin mağduriyeti konusunda İlçe başkanından bilgi alan Erdoğan Isır'a, desteklerinden ve hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek,"Sayın Erdoğan Isır ve Pamukova İlçe Teşkilatını yanımızda görmek bizleri son derece mutlu etti. Bütün gücümüzle Kentsel değil rantsal dönüşüme dönen ve Kemliye mahallesi sakinlerini mağdur eden bu proje ile sonuna kadar tüm gücümüzle avukatlarımızla hukuksal anlamda da mücadele edeceğiz" dedi.

Erdoğan Isır iseKentsel Dönüşüm projesi nedeni ile Hendek'te yaşananları yakından takip ettiklerini belirterek, "Hendek CHP İlçe Teşkilatının mağdur olan vatandaşlarımız için verdiğimücadelede sonuna kadar yanlarındayız. CHP Hendek'te apayrı bir güçtür. Muhteşem bir birliktelik sağlıyorlar. Bu birliktelik sonunda başarılı olacaklarına inanıyor ve tekrar sonuna kadar yanlarında olacağımızı belirtiyoruz " dedi.

Haberin Videosu

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2693940/isir-kentsel-donusum-magdurlarini-dinledi