Sevinçle karşılandı!

Ankara'ya giden üç i,simden biri olan Basri Burak Ak'ın isminin açıklanması Kocaali ilçesinde Partili ve partisiz herkes tarafından olumlu karşılandı. Yapılan yorumlarda Genç olması, dürüst olması. En değerlisi adil olması ilçe halkı tarafından konuşulurken Ak parti ilçeye en uygun bir adayı getirdiğini savundular. Basri Burak Ak ilçe tarafından sevilen bir genç olması kendisi açısından bir avantaj olup parti açısından da bir şans olduğu da konuşulmaktadır.

Bilgisine başvurduğumuz Çiçeği burnun da ilçe başkanı olan Basri Burak Ak verilen bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirerek geniş bir katılımlı yönetim yaparak herkesi kucaklayacağını söyledi. Bu güne kadar ilçe teşkilatında görev yapan arkadaşlarına teşekkür ederek bayrağı bıraktıkları yerden devam edeceğini belirterek inşallah yüzümüzün Ak'ıyla bu görevi ilçe halkımızla birlikte en güzel şekilde yapacağız dedi.

Hasan Ali Çelik Bütün arkadaşlara teşekkür etti.

Yapılan görev değişikliği hakkında Bilgisine başvurduğumuz Sakarya milletvekili Hasan Ali Çelik şöyle konuştu. Bu bir bayrak yarışıdır bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımızda çok değerli insanlarımızdır. Bu güne kadar yaptıkları görevler için onlara teşekkür eder. Haklarını helal etmelerini istedi ve peşinden de ekledi partimiz insanlara bağlı bir kurum olmadığını kim gelirse bütün partililerimizin sahip çıkmaları gerekiyor. Basri Burak arkadaşımızı da yaptığımız titiz çalışmalarının sonucunda Kocaali halkının en sempati duyacağı ve en çok güveneceği ve yaşının genç olması sebebiyle yaptık. Şu ana kadar ilçemizden çok olumlu tepkiler aldık demek ki yaptığımız atamanın doğru ve isabetli olması bizleri çok sevindirdi. Yeni arkadaşımıza yeni görevinde başarılar diler Cenabı Allah utandırmasın diyoruz. Kocaali?mize hayırlı olsun dileklerini undu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2693986/sevincle-karsilandi