CHP'liler Akyazı ziyaretindeydi

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Kemal Ekinci İl Milletvekili Engin Özkoç ve CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile İl yönetimi Pazar günü saat 11.30 da Akyazı İlçe Örgütünü ziyaret ettiler.Kalabalık partililer tarafından karşılanan CHP Bursa Milletvekili Kemal Ekinci İl Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Ecevit Keleş'e Parti yöneticileri İlçe sorunları ile parti çalışmalarını anlattı.

Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirten Bursa Milletvekili Kemal Ekinci '' Ülkemizin dış politikasından sorunlar yaşanıyor. Komşularımızla sıfır sorun dendi, dört bir tarafımız sorunlarla doldu '' dedi.

Yeni çıkan Büyükşehir yasasına da değinen Ekinci, '' Köylerimiz artık mahalle olacak. Dolayısı ile köylerin mera alanları belediyelere devredilecek. Bu nedenle CHP olarak teşkilatlarımızla bugün den itibaren köylere ait mera alanlarının takipçisi olacağız'' dedi.

Ekinci CHP lilerle birebir görüşerek sorunlarını dinledikten sonra, İlçe teşkilatımızda gördüğüm bu heyecana destek olmak istiyoruz. Bu konuda İlçe başkanımız bir program hazırlayıp bize sunarsa bizde bu programa göre çalışmalarımızı yaparız. En kısa zamanda tekrar çalışmalara destek olmak için Akyazı'ya geleceğiz '' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş ise Akyazı da yapılan Teşkilat çalışmalardan memnuniyetini dile getirirken Sakarya ve Ülke genelinde yaşanan olaylar hakkında bilgi verdi Bursa Milletvekili Kemal Ekinci İl Milletvekili Engin Özkoç CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Hendek ilçesine hareket ettiler.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2694339/chpliler-akyazi-ziyaretindeydi