Milletvekili Özkoç halkı sandığa çağırdı

Özkoç, şunları söyledi:

"Lütfen unutmayın, bu sıradan bir anayasa değişikliği teklifi değil. Ülkemizin yönetim modeli değiştirilmek isteniyor. Pazar günü sandıkta biz, ülkemizi tek bir kişi mi yönetsin, milletin egemenliği devam mı etsin buna karar vereceğiz. Lider, siyasi parti tercihi yapmayacağız, kendimize, çocuklarımıza, yarın umutlarımıza uygun gördüğümüz yönetim modelini seçeceğiz.

Bu tarihi günde, her vatandaşın iki eli kanda olsa oyunu kullanması gerekir. Oyunun rengi ne olursa olsun, herkes mutlaka sandığa gitmeli, düşüncesini, inancını ortaya koymalı.

Sandık güvenliğiyle ilgili de kimsenin endişesi olmasın; siz geleceğinize sahip çıkın, biz sandıklara sahip çıkacağız. Sakarya'da her sandıkta en az 2 müşahidimiz, her binada birer sorumlumuz, tüm ilçelerde görevli toplam 40 avukatımız olacak.

Sandık müşahitlerimize, bina sorumlularımıza gerekli bütün eğitimleri verdik. 16 ilçede, 25 avukatımız mobil olarak sorun çıkan yerlere gidecek, müdahalede bulunacaklar."

REFERANDUM HAYIR'LI SONUÇLAR DOĞURACAK

Engin Özkoç, espirili bir dille, referandumun, her anlamıyla Hayır'lı sonuçlar doğuracağına inandığını belirterek, "Ülkemizi, insanımızı seviyoruz, birarada huzur içinde, kardeşçe yaşamak istiyoruz. Tüm kalbimle umarım; referandumdan çıkacak sonuç, memleketimizi daha aydınlık yarınlara taşısın" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2695389/milletvekili-ozkoc-halki-sandiga-cagirdi