Bahçeşehir Koleji yeni eğitim öğretim yılına 'merhaba' dedi

Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü'nde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri için 2018-2019 yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili bugün çaldı. İlk ders gününde okul bahçesini dolduran öğrenci, öğretmen ve velilerin heyecanlı oldukları görüldü.

Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü'nde öğrenci, öğretmen ve velilere yeni eğitim-öğretim yılı nedeniyle açılış etkinliği düzenlendi.
Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan açılış programında konuşan Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Kurucu Müdürü Berna Karasu, "Dünyanın neresinde eğitimde bir yenilik varsa ülkesine getiren, eğitimde 50 yıllık geçmişi geride bırakan, 'kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır' anlayışıyla tüm Türkiye'de eğitime öncülük eden Özel Sakarya Bahçeşehir Kolejine hoş geldiniz. Yeni bir eğitim yılının ilk gününde, Türkiye'nin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı yetiştirecek değerli öğretmenlerimizle ve ülkemizin geleceği çocuklarımızla birlikte olmanın heyecanı ve gururu içindeyiz" dedi.

Programın devamında tüm öğrenciler adına öğrenci temsilcisi de bir konuşma yaptı. Program, 7'inci sınıf öğrencilerinin 1'inci sınıf öğrencilerine çiçek vermesiyle sona erdi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2696513/bahcesehir-koleji-yeni-egitim-ogretim-yilina-merhaba-dedi