Erenler Saadet'ten seçim startı!

Saadet Partisi Erenler ilçe yönetim kurulu haftalık toplantısını, İlçe Başkanı Yaşar Günay başkanlığında yaptı.

İlçe yönetim kurulu üyelerinin hazır olduğu toplantıya İl Başkanı Fahrettin Bay da katıldı.

İlçe Başkanı Yaşar Günay'ın açılış konuşmasıyla devam eden toplantıda, Fahrettin Bay'ın gündemi, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçim oldu.

Saadet Partisi olarak 2019 yerel seçimlerine SP olarak büyük önem verdiklerini işaret eden Fahrettin Bay, "Belediyelerde mührü elimize almalıyız. 1989 yılında 5 ilin belediyesi başkanlığını kazana Milli Görüş, efsane belediyecilik çalışmalarıyla 1994 yılında tüm Türkiye'de çığır açmıştır. Milli Görüş belediyeciliğinde, rüşvet yoktur, yandaşlara peşkeş çekmek yoktur. Sadece ve sadece vatandaşa hizmet vardır. Bu icraatleri ile Refah Partisi Türkiye'de iktidara gelmiştir. İktidara uzanmanın yolu yerel seçimlerdeki zaferden geçer." dedi.

Teşkilat çalışmaları hakkında da konuşan İl Başkanı Fahrettin Bay, "Mahalle ve köylerde temsilcilerimiz, sandık görevlilerimiz tam olacak. Oylarımıza sahip çıkmalıyız. Tüm ilçelerimizin haftalık ve aylık toplantılarına İl teşkilatı olarak katılım sağlayacağız. Seçim çalışmalarına start vereceğiz. Bu hafta Erenler'de seçim çalışmalarımızı başlattık." dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2696710/erenler-saadetten-secim-starti