Yüce: 'Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz'

Akyazı Muhtarlar Derneği'ndeki buluşmada Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan ve Akyazılı muhtarlar yer aldı.

Uyum içerisinde çalışacağız

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, "Allah çıktığınız bu kutlu yolda yardımcınız olsun. Şehrimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Akyazılı muhtarlar adına bir arada ve uyum içerisinde çalışacağımızı belirtmek istiyorum" derken; Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan, muhtarlardan güçlü bir destek beklediğini ifade etti.

Ayrı gayrı olmadan çalışacağız

Akyazılı muhtarları selamlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Gittiğimiz her ilçede muhtarlarımızla bir araya geldik. Taleplerini ve şikayetlerini dinledik, ne yapabiliriz onun istişaresinde bulunduk. Seçim öncesi gerçekleştirdiğimiz bu istişare toplantılarına seçimden sonra da devam edeceğiz. Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz. Her yerde dile getirdiğim gibi muhtarlarımız bizim uç beyimizdir. Onların makul isteklerini karşılamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. İnşallah birlikte ayrı gayrı olmadan çalışacağız. Mevlam bizleri hayırlı hizmetlere vesile kılsın" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2696760/yuce-muhtarlarimiza-ozel-onem-atfediyoruz