2014 Hilal Gıda için yatırım yılı olacak

2014 yılı hedeflerini değerlendiren ve Türkiye ekonomisine daha fazla katkı sağlamak için yatırım ve istihdamlailgili çalışmaları, S.Akif Köseoğlu şu şekilde açıkladı; ''Bilhassa küçük şehirlerde toptancılık yapan firmalar,satışlarını babadan oğla geçen bir düzen içinde devam ederler.

Hilal Gida olarak,önemli gıda firmalarının ürünlerini günümüze uygun bir yöntemle,doğru ve uygun bir dağıtım sistemini kurarak satış ve pazarlamasını yapıyoruz.

Üretici ve imalatçı firmaların kapasitelerinin verimli biçimde kullanılmasını sağlamak için 2014 yılını yatırım yılı olarak düşünüyoruz.

Kaliteli ürünlerin satışını arttırmakla milli ekonomiye daha fazla katkı sağlar diğer hedefimizdir.Bünyemizde bulunan gerçekten bilinen ve kaliteli ürünlere sahip olan firmalarla çalışıyoruz.Bu firmaların artması depo ihtiyacımızı da arttırıyor.Bu nedenle 2014 yılında depolarımızın sayı ve kapalı alan m2'lerini arttıracağız.

Kaliteli elemanlarımızı,eğitime alıp,konularındaki gelişmelerden faydalandırmak istiyoruz.Bu nedenle gerekli girişimleri başlattık.Araç filo sayımızı,bünyemize kattığımız her marka için arttırmak zorundayız..2014 araç parkımıza ilaveler mutlaka olacaktır.

Ülke ekonomisine yeni yılla birlikte daha fazla katkı sağlamak hedefimizdir..Türkiye istikrarını sağladığı müddetçe hedeflerimize varacağımızı düşünüyorum"şeklinde konuştu.

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2697405/2014-hilal-gida-icin-yatirim-yili-olacak