Hendek'te bonzai operasyonu: 7 gözaltı

Sabaha karşıbelirlenen adreslere 15 Polis ve 15 jandarma eri ortaklaşa baskın yaptı. Konut-İşyeri ve Araç içersinde yapılan aramalarda bir miktar Esrar ve Bonzai adlıkimyasal uyuşturucu madde ile5 poşet satışahazır dişi hint keneviri, 22 cm uzunluğunda 1 adet bıçak, uyuşturucu madde kullanmak için kova içersine hazırlanmış düzeneklebirlikte 2 adet ruhsatsız ve faturasız kuru sıkı tabanca, 1 adet ruhsatsız av tüfeğineel konuldu.

Olayla ilgiliF.H.-N.H.-B.D.-O.Y.-Ö. D.- ve Y. D. VeF.Gisimli 7 kişikişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılarpolisteki sorgularının ardından adli makamlara teslim edildiler. ZanlılarınHendek Cumhuriyet Savcılığındaki sorguları devam ediyor.

Polis uyuşturucu madde ile mücadelelerinin devam edeceğini belirterek vatandaşlara seslenerek; ? geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı uyuşturucu müptelası olmaktan kurtarmak adına çocuklarımızın arkadaş ortamlarını takip etsinler veen ufak şüphe duyduklarında 155 polis İmdat ya da 156 jandarma imdattelefonuna bilgi verebilirler. Her iki telefonda ücretsiz olup 24 saat hizmet vermektedir? diyerek vatandaşlarıgüvenlik güçlerine yardımcı olmaya davet ettiler.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2697531/hendekte-bonzai-operasyonu-7-gozalti