Karasu yaz festivaline hazırlanıyor! Ünlü isimler...

Deniz Terzioğlu tarafından düzenlenen ve Karasu Sahil Park'ta 3 gün sürecek festival kapsamında 11 Ağustos'ta Karadeniz müziğinin sevilen ismi Selçuk Balcı ve DJ Gülşah Ünlü sahne alacak.

Festivalin devamında ise 12 Ağustos'ta popüler müziğin güçlü sesi Tuğba Yurt ve DJ Mert Hakan sahne alacak.

Festivalin son günü 13 Ağustos'ta genç şarkıcı Aleyna Tilki, DJ Ece Ekrem ve Oflu Kadir Karasulularla buluşacak.

Sürpriz isimler de sahne alacak

11 - 12 - 13 Ağustos'ta gerçekleşecek olan yaz festivaline sürpriz isimlerinde geleceğini açıklayan organizatör Deniz Terzioğlu, "Karasulular 3 gece boyunca eğlencenin tadına doyacaklar. Gündüz etkinlikleriyle başlayacak etkinlikler gece geç saatlere kadar devam edecek. Festivalde sürpriz isimler de yer yer alacak" dedi.

Gece unutulmayacak

Organizatör Deniz Terzioğlu yaptığı açıklamada, "Birinci önceliğimiz halkımızı eğlendirmek ve unutamayacakları 3 geceyi birden yaşatmaktır. Düzenleyecek olduğumuz yaz festivaline tüm Karasu halkımızı bekliyoruz dedi.

Terzioğlu teşekkür etti

Organizatör Deniz Terzioğlu açıklamasının sonunda "Festival hazırlıklarımızda bizlere destek veren, desteklerini bizlerden esirgemeyen Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğüne, sanatçılarn konaklama ve hazırlık yapacakları yeri karşılayan Vizyon Otel, Hüseyin Yavuzyiğit'e, Zat-ı Şahane Cafe Edem Parıldı'ya, Köşem Lokantasına, Arslan İnşaat Altan Arslan'a, İstanbul Kivi Ajansa, NumberOne TV'ye, Radyo spota ve İstanbul'un sesine teşekkür ederim" dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2697661/karasu-yaz-festivaline-hazirlaniyor-unlu-isimler