Pamukova'da zor veda...

İsmail Çetintaş / PAMUKOVA

Pamukova Pancar Kooperatifinde mağaza şefi olan Ziraat Mühendisi Ufuk Demirkol ve Ziraat Mühendisi Davut Konukçu atamalarını Osmaneli ve Adapazarı'na yapılması nedeni ile İlçede bulunan sivil toplum kuruluşlarına ve köylere veda ziyaretinde bulundular.

"Pamukova'yı ve Pamukovalıları çok sevdik.."

2010 yılından bu yana Pamukova Pancar Kooperatifinde görev yapan Ziraat Mühendisi Ufuk Demirkol, 6 yıldan bu yana görev yaptığı Pamukova İlçesinden Pazartesi itibari ile ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade ederek, "Pamukova da zevkle, severek ve sevilerek hizmet yapmanın mutluluğunu da ayrıca yaşıyorum.Pamukovalıları ve Pamukova'yı çok sevdiğimi ifade ederken, şirin ilçe ile irtibatımı kesmeyeceğim. Pamukovalılar ve değerli çiftçilerimizin bundan sonrada yanında olacağım, onlara bir telefon kadar yakınım. Ben helallik isteyenlere hakkımı helal ettim" dedi.

Ziraat Odasına veda ziyareti..

Ziraat Mühendisi Ufuk Demirkol' veda ziyaretinde bulunduğu Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, Çiftçilere hizmet veren iki Ziraat Mühendisinin İlçeden ayrılmasının üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, "Değerli şefimiz konusunda uzman, çalışkan, çiftçi ile iç içe, genç enerjik, neşe dolu ve yardım sever tavırları ile çiftçilerimiz tarafından çok sevildi, mühendislerimiz hiç kimseyi ayırt etmedi. Çok çalışkan ve yardım sever olan Mühendis kardeşlerimize yeni görev yerlerinde başarılar diliyor Kooperatif bünyesinde çok iyi yerlere geleceklerine umuyorum" dedi.

Demirkol Adapazarı'na, Konukçu ise Osmaneli'ye

Pamukova Pancar Kooperatifi Mağaza Şefi Ziraat Mühendisi Ufuk Demirkol un yeni görev yeri Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatif Merkezi olurken, Ziraat Mühendisi Davut Konukçu nun Osmaneli Satış Mağazasına atamasının yapıldığı öğrenildi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2698146/pamukovada-zor-veda