Ah Yavuz Ahh!

MEDYABAR.COM Lige şampiyoluk parolasıyla başlayan Sakaryaspor Pazar günü 3-1'lik Sancaktepe Belediyespor yenilgisiyle ilk yarıyı 4ncü sırada bitilirken ilk yarıda oynanan maçlarda en çok dikkat çeken yeşil siyahlı ekibimizin yediği gollerde de 'kişisel' hatalar ön plana çıktı.

İlk yarıyı29 puanla tamamlayanSakaryaspor öne geçtiği maçlardaözellikle kaleci ve defans hataları nedeniyle sahadan 8 kez 2 puanı bırakarak ayrılırken 3kez de yenilgiyle ayrıldı..

Sakaryaspor'un kalesini gördüğü gollerde kaleci Yavuz'dan kaynaklanan hatalar öne çıkıyor..

Adliyespor deplasmanı, Hatay Payas'ta 30 metreden yediği gol ve son olarak Sancaktepe maçındaki zamanlama hatasıyla gelen goller,Sakaryaspor'u puan ve puanlardan ederken, Kaleci Yavuz'un Sakaryaspor'a ne kadar faydalı olduğu Sakraryaspor taraftarları vespor basınında tartışılmaya başladı.

Sakaryaspor'a Orhangazi'den geçen yıl gelen19 yıldır futbol oynayan 39 yaşındaki Yavuz'un, özellikle ceza sahası dışında çekilen şutlardaki zayıf olmasıdikkat çekiyor Öyleki Sakaryaspor kalesince bir çok golü Yavuz'un hatasından dolayı gördü ve puanlardan oldu..

Eğerbir yıl daha Sakaryaspor'da kalırsa futbolda 20 yılını dolduracak olan Yavuz konusunda Sakaryaspor yönetiminin ciddi olarak düşünmesi gerekiyor..

Sakaryaspor yönetimieğer bu ligde kalmak istemiyorsa, lige verilen aradakaleci sorununu öncelikli olarak halletmesi gerekiyor..

Yok eğer 'Yavuz'dan menmunuz.Kaleci transferine gerek yok' derlerse, Sakaryaspor bu ligde kalmaya devam eder...

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2699330/ah-yavuz-ahh