Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
YENİ ADLİYE İÇİN UMUT AZALIYOR!

Yeni adliye binasının şehir merkezine yapılmasına ilişkin çağrılar sonuç vermeyecek gibi göünüyor. Valilik Kampüsü yanında tahsis edilen arazide altyapı çalışmalarına başlandı.

Adapazarı Akşam Haberleri
BİZDEN BİRİ

Sakarya'ya atandığı günden itibaren her kesimin sempatisini kazanan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Durmuş, "Göreve başladığım günden beri Sakaryalıyım" dedi.

Sakaryahalk
KOKAMADILAR!

Dünyadaki adı 'cannabis' yani esrar bitkisi olarak adlandırılıyor. Çok kötü koktuğu için İngilizce adı ise 'Skank' olarak biliniyor. Bir çok uyuşturucuya göre 20 kat daha tehlikeli olan Skank basını yapan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri toplam 124 kilo 800 gram mal ele geçirdi.

Yenisakarya
SÖZ VERDİ

Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, "Adapazarı'mızın her noktasına hizmet götürmek, hemşehrilerimizin taleplerini en hızlı şekilde değerlendirmek, yıllar sonra hayırla yad edilecek projeleri hayata geçirmek için söz veriyoruz" dedi.

Yenigün
MENEMENCİ ADAY!

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, davet üzerin gittiği öğreni evinde girdiği mutfakta kendi ellerile yaptığı menemeni öğrencilere ikram etti.

Adapostası
YUH YANİ!

Kocaeli'nin Kartepe İlçesinde bulunan çöp depolama alanı tehlike saçıyor. Yağmurlu havalarda çöp suları önce dereye sonra da içme suyumuz olan Sapanca Gölü'ne akıyor.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2699533/yerel-gazetelerde-bugun