Şehirde Bu Olaylar Oldu. Asayiş Bülteni...

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :25.12.2014 günü G.D. isimli şahıs cep telefonununcebindeolmadığını fark ettiğini telefonunun bulunarakteslim edilmesini istediğini bulup getirmeyen teslim etmeyen şahıs yada şahıslardan şikayetçi olduğunubeyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :25.12.2014günü M.Ç. isimli şahıskaynak yaptığı esnada orta parmağının tırnak kısmının sıkıştığını daha sonra kontrol amaçlı hastaneye gittiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :24.12.2014 günü saat: 14:00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili olarak İ.İ. isimli şahıs cüzdanını kaybettiğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü N.B. isimli şahıs İ.K. isimli şahsın sevk ve idaresi altında bulunan 16.Z?.. plaka sayılı aracın yanından çarpması neticesinde başını aynaya çarpması neticesinde yaralandığını hastanede gerekli tedavisinin yapıldığını sağlık durumunun iyi olduğunu şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :22.12.2014 günü G.B. isimli şahıs ayağının kayması neticesinde düştüğünü başını yere çarptığını daha sonra kontrol ve tetkikler için hastaneye gittiğini gerekli kontrolleri sonrası önemli bir sağlık durumun bulunmadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü N.T. isimli şahsınsevk ve idaresindeki 54 E ?. plaka sayılı araç, T.T. ve M.T. isimli şahıslara çarpmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü B.T. isimli şahsın H.E. tarafından darp edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :18.12.2014 günü İ.T. isimli şahısdengesini kaybederek yere düştüğünü ve başına çarptığını kendi imkanları ile hastaneye gittiğini sağlık durumunun iyi olduğunu olayın bir anlık dalgınlık sonucu meydan geldiğini şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü G.K. ile Ö.K. isimli şahıslar arasında ağız münakaşası yaşandığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü M.K. isimli şahısE.K. nın evden ayrıldığını ancak bu saate kadar eve geri dönmediğini, hayatından endişe duyduğunu, başına bir şey gelmesi durumunda sorumlulardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü A.D. , F.D. ile H.U. isimli şahıslar arasında ile tartışma çıkmış, karşılıklı olarak hakaret ve darp olayı gerçekleşmiş, konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014günüF.S. isimli şahıs B.S. nin evden ayrıldığını tekrar eve dönmediğini, başına bir şeygelmesi halinde sorumlulardan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :25.12.2014 günü D.E. isimli şahsın kullanmış olduğu haplarından hatırlayamayarak bir saat arayla iki tane içerek rahatsızlandığı, hastaneye giderek tedavi olduğu, sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılmış olup tahkikat devam etmektedir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :24.12.2014 günü E.Y. isimli şahıs R.K. tarafından kuru sıkı siyah ile tehdit edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :10.12.2014 günü Y.Y. isimli şahsın tanımadığı bir erkek şahıs tarafından darp edilmesi olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü M.B. isimli şahısdikkatsizliği nedeni ile ayağını burkarak yaralanmış, ayakta tedavisini yaptırmış, olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü L.Ö. isimli şahıs kullanmış olduğu telefon numarasını özel numaradan arayan şahsın kendisine hakarette bulunduğunu, bu şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü M.K. isimli şahıs, iki adet Süperpoze tipi av tüfeklerine ait Yivsiz Tüfek Ruhsatnamesini kaybettiğini bu sebeple müracaatta bulunmak istediğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü K.K. isimli şahısO.A. isimli şahsın kendisinebağırıp hakaret ettiğini ve üzerine yürüdüğünü, bıçak çıkararak kendisine salladığını şahıs hakkında davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü Z.Y.isimli şahıs sebepsiz bir şekilde N. Ç. tarafından darp edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ : S.A. isimli şanıs oğlu olan H. A.nın 20.12.2014 günü ikametlerinden ayrıldığını, bu güne kadar kendisinden haber alamadığını ve oğlunun hayatından endişe ettiğini beyan etmiş olup,olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI27/12/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü A.B. isimli şahıscep telefonunu düşürmüş olduğunu fark etmesi neticesinde geri döndüğünde bulamadığını bulunması halinde teslim edilmesini bulup teslim etmeyen şahıs yada şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü Y.K. isimli şahısF.B.nın kendisine küfürler ve tehditlerde bulunduğunu beyan etmiş olup olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü O.E. isimli şahıs cebinde bulunan cüzdanının olmadığını fark ettiğini, beyan etmiştir. olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : İ.Y. isimli şahıs 24.11.2014 günü evinde bulunan sabit telefonunu arayan ve kendisini komiser olarak tanıdan bir şahsın telefonda kendisine; bankadaki parasının çekilerek dolandırıldığını, parasının kendisine iade edileceğini, bunların olması için bankadan kredi çekip vermesi gerektiğini bildirmesi üzerine ertesi gün bankaya giderek kredi çektiğini,bankanın kendisine vermiş olduğu parayı telefon görüşmesinde anlaştıkları Muradiye camisinin orada Komiser Murat olarak kendisini tanıdan şahsa verdiğini, kendisini Komiser Önder olarak tanıtan şahsın maaşta bankamatik kartına bu paranın yatacağını söylediğini, maaş günü olan26.1 2.2014 günü bankamatiğe gittiğinde paranın yatmamış olduğunu, sadece maaşının yatmış olduğunu, yatan maaştan da kredi taksitinin kesilmiş olduğunu, bankaya gittiğinde görevlinin kendisine dolandırıldığını söylemesi üzerine müracaata geldiğini, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ : Ş.Y. isimli şahıseşi H.Y.'nin 14.12.2014 günü çalışmaya gittiğini, gittiği yerde kaldığı yerin ve iş adresini ve iletişim numaralarını bilmediğini, eşinin telefonunun kapalı olduğunu, eşinin bulunmasını istediğini beyanla müracaatta bulunmuş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü Ç.G. , İ.G. ve E.Ş. isimli şahıslar ileC.S. , G.S. ve C.B.isimli şahıslar arasındakavga çıkmış, kavgada Ç.G.isimli şahsın kesici alet ile yaralandığı durumunun iyi olduğu anlaşılmış, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ : C.C. isimli şahıseşi olan Z.C.ye 27.12.2014 gününden beri ulaşamadığını, eşinin cep telefonunun kapalı olduğunu beyan etmesi üzerine ilgili birimlere de bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :23.12.2014 gün saat H.V. isimli şahısbisikletten düştüğünü, hastaneye giderek tedavi olduğunu, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :29.11.2014 günü N.Ç. isimli şahıs fabrikada işçi olarak çalıştığı sırada eline Ytong düşmesi sonucu parmağından yaralandığını, konu ile ilgili olarak kimseden davacı olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : K.C. isimli şahıs 25/12/2014 günü kardeşi olan A. C. isimli kişinin ve onun arkadaşı olan G.Ç.'ya bütün aramalarına rağmen ulaşamadıklarını, hayatından endişe ederek kayıp müracaatında bulunmak istediğini beyan etmesi üzerine tahkikat başlatılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2014 günü O.A. isimli şahısçatı işlerini yaparken bir anlık dikkatsizlik sonucu ayağı boşluğa gelip yaklaşık 3 metre yükseklikten yüzüstü olarak yere düştüğünü, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü N.Ç. isimli şahıssu paletlerini depoda yerleştirme yaparken parmağının paletlerin naylon kaplı kaplamasına takılması bonucu parmağımın kırılmış olduğunu öğrendiğini, Olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :27/12/2014 günü H.C. isimli şahsın bisikletten yere düşmesi neticesinde omzunun çıktığını, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü A.Ş. isimli şahıs sevk ve idaresindeki 14 AJ ? plaka sayılı araç ile döndüğü sırada Karşı istikametten gelen bir aracın kendisine çarptığını, sonrasında aracından iner inmez diğer araçtaki şahısların kendisini darp ettiğini, şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI28/12/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 A. B. in kullanmış olduğu 34 TG ?. plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken yaya H.Y. nın ayağının üzerinden aracın tekeriyle geçmesi sonucu yaralanmış, şahsın hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü Ç.U. isimli şahısbir erkek şahsın kendisini takip ettiğini fark ettiğini, şahısla konuştuğunda şahsın kendisine hakaret ettiğini, kendisini takip ederek rahatsız eden ve hakarette bulunan erkek şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü O.M. isimli şahsın ikametine doğru yürüdüğü esnada 6-7 kişilik bir grup tarafından darp edilmesine müteakip yaralı vaziyette evine giderek durumu babası M.M.'ya bildirmesi üzerine babası ile birlikte tekrar olay yerine geldiklerindekarşılaşmış oldukları aynı şahıslar tarafından tekrar darp edilerek bıçakla yaralanmaları neticesinde olayın meydana geldiği anlaşılmış. şahısların araştırma ve yakalama çalışmalarına başlanılmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : H.B. isimli şahısaracını 27.12.2014 günü boş park alanına park ettiğini, 28,12,2014 günü 54 EK ? plaka sayılı aracın yandığı haberini alınca aşağıya inerek aracını yanan aracın yanından uzaklaştırdığını,aracının yangında hasar gördüğünü, konu hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü H.Ö. isimli şahıs E.Ö.'nün taktırmış olduğu anteni söktüğünü ve zarar verdiğini davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü park halindeki 45 AK ? plaka sayılı Çekicinin ön panjur kısmına meçhul bir aracın çarpması sonucu meydana gelen mala Zarar Verme olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :01.12.2014 günü K.K.isimli şahısağırlık pernosunun elinden kayması sonucu ağırlık ile sehpa arasında sol kolunun sıkışması sonucu meydana gelen Taksirle Yaralanma (İş Kazası) olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü suya giren O.C.H. isimli şahıs suda kaybolmuş, yanında bulunan B.C.Y. ve Ö.Ç. isimli şahıslar arkadaşlarını kurtarmaya çalışmış ancak O.C.H.' nın boğularak EKS olduğu anlaşılmış, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü A.S. ve İ.S.ile İ.B. , L.K. ve A.Ö.arasında tartışma akabinde meydana gelen Kasten Yaralama-Hakaret ve Mala Zarar verme olayı ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü S.S.G. isimli şahsın bacağından vurulmuş olarak görülmesi üzerine olay yeri muhafaza altına alınarak gelen ambulansla yaralı şahıs Hastaneye intikal ettirilmiş, şüpheli H.K. isimli şahıs gözaltına alınmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :30.10.2014 günü G. D. isimli şahsın gözüne makas batması sonucunda meydana gelen İş kazası ile ilgili olarak tahkikat başlatılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü M.Ç. isimli şahıs kendisinin kullandığı hattına tanımadığı bir erkek şahsın arayarak kendisine kötü sözler söylediği ve uygunsuz mesajlar attığını beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KARASU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü B.T. isimli şahıs merdivenlerden indiği esnada dengesini kaybederek düştüğünü ve yaralandığını beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 15 12 4 10 13 44.369 TL 11 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 2 0 0 0 24 46.350 TL 0 0
TOPLAM 17 12 4 10 37 90.719 TL 11 0

ASAYİŞ OLAYLARI29/12/2014

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :26.12.2014 günü T.A. isimli şahıs dolaba yumruk attığını daha sonra acı hissetmeye başlayınca doktora gidip kontrol ettirdiğini şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü M.D. isimli şahıs aracını kapalı garaj kapısının önüne park ettiğini sabah kalkıp aracının yanına geldiğinde aracının arka camının çift taraflı olarak patlamış olduğunu gördüğünü beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü T.A. isimli şahıs aracını park edip eve çıktığını daha sonra aracının başına geldiğinde kelebek camının kırılmış olduğunu gördüğünü beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :27.12.2014 günü C.K. isimli şahıs aracını park ettiğini, aracının yanına geldiğinde aracının ön ve arka lastiklerinin kesilmiş olduğunu gördüğünü beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ : İ.D. isimli şahıstelefonunun olmadığını gördüğünü bu tarihe kadar biri bulur getirir diye beklediğini bulup getirmeyen şahıs yada şahıslardan davacı olduğunu uzlaşmak istemediğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :25.12.2014 günü C.A. isimli şahıs silahına ait bulundurma ruhsatını cüzdanında bulundurduğunu, silahının ruhsatını bulamadığını nerede kaybettiğini bilmediğini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü K.Y. isimli şahısbaş ağrısı olmasından dolayı ağrı kesici bir adet hap içtiğini yaklaşık bir iki saat sonra midesinin bulanması neticesinde kontrol amaçlı hastaneye gittiğini gerekli müdahale edilip kontrollerinin yapılmasındansonra taburcu edildiğini şu anda sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü T.D. isimli şahıs babası olan Y.Ü. ye bakmak için evine gittiğinde kapısının açık olduğunu babasının yerde sobanın yanında hareketsiz olarak yattığını, babasının ölümü ile ilgili olarak kimseden şikayetçi olmadığını basanın hasta ve ilaç kullandığını beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.
OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü M.A.Ö. isimli şahıs kulanmış olduğu cep telefonunu daha önceden tanımadığı bir şahsın kullanmak üzere alıp gittiğini beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü N.T. isimli şahıs S.A. tarafından tehdit ve hakaretlere maruz kaldığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü Y.Ç. isimli şahıs ikametinde bulunan ocağın açık kalması sonucunda gazdan dolayı zehirlenmiş ve eşi vasıtası ile hastaneye götürülmüş, sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılmış, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :07.12.2014 günü Ö.E. isimli şahıs demir taşıdığı sırada akıma kapıldığını, hastanede tedavisini yaptırdığını, kimseden şikayetinin olmadığını, sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü 112 görevlileri anons üzerine gittikleri adreste genel durumu kötü ve akciğer kanseri olan H.G.isimli şahsın çekyat üzerinde yatar vaziyette olduğu, ancak hastaya yaptıkları müdahaleye rağmen hayata döndüremedikleri anlaşılmış olup tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü Y.B. isimli şahıs T.K. isimli çocuğun kayıp olduğunu beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır.


OLAYIN ÖZETİ :25.12.2014 günü M.S.A. isimli çocuk şahsın kafasını dolaba çarpmak sureti ile yaralandığı, babası İ.A. tarafından Devlet Hastanesine götürüldüğü hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmış, tahkikata başlanmıştır.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :23.12.2014 günü E.B. isimli şahıs işyerinde çalışırken gözüne toz temas etmesi sonucu gözünde yanma hissettiğini tedavi için hastaneye gittiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü B.S. isimli şahsın U.Ç. isimli şahıs tarafından kampanyalı deterjan satışı yapmak sureti ile dolandırılması iddiası ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü M.A. isimli şahısikametinde bulundurma ruhsatlı tabancayı yatak odasında bazanın altına koyduğunu, tüm aramalarına rağmen bulamadığını beyan etmesi tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü M.Y. isimli şahıs B.C.Ç. nın kendisine hakaret edip saldırdığını, eline taş atıp yaraladıktan sonra kaçarken kendisine ait minibüsünün arka camını kırdığını beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü Z.Ü. isimli şahıs kurutma makinasına doldurduğu esnada kolunun kapak ile makine arasında kalması ile meydana geldiği anlaşılmış, tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :28.12.2014 günü A.G. isimli şahsa ait kullanılmayan iş yerinin önünde dağınık vaziyette boş kovan ile iş yerinin duvarlarında mermi çekirdeği bulunmuş ve tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü S.G. isimli şahıs işyerinde eline iğne battığını, olayın dikkatsizliği sonucu gerçekleştiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :29.12.2014 günü A.N.Ö. isimli şahıs oturduğu esnada bir şahsın geldiğini ve küfür etmeye başladığını, şahsı dışarıya çıkardıklarını, bu olaydan yaklaşık 15 dakika sonra aracının yanmaya başladığını gördüğünü, hemen aracını söndürdüklerini, aracı kimin yaktığını görmediğini beyan etmiştir.Tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI
BİRİMLER Top.Kaza sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. Dığer Ceza mıktarı Trf.men Mah.sevk
Trafık Denetleme Şb Müd. 8 3 1 1 11 12.842 TL 6 0
Bölge Trafık Dent. Şb.Müd. 4 3 0 0 0 7.444 TL 0 0
TOPLAM 12 6 1 1 11 20.286 TL 6 0

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2700987/sehirde-bu-olaylar-oldu-asayis-bulteni