Büyüka, Rüstemler Tesisleri'nde taraftara seslendi

spor264.com'un haberi...

Gaziantepspor maçının hazırlıklarına bugün başlayan Sakaryaspor'da antrenman öncesinde Şansal Büyüka ve Sıtkı Sakallıoğlu sürprizi yaşandı.

Antrenman öncesinde Rüstemler Tesisleri'ne gelen ikili Sakaryaspor Başkan Vekili Cumhur Genç'ten tesis hakkında bilgi alırken, futbolcular ve teknik heyetle fotoğraf çektirdiler.

Şansal Büyüka ve Sıtkı Sakallıoğlu'nun ziyaretinden memnun olduğunu dile getiren Cumhur Genç, "Bu seneki başarıda Şansal ağabey ve sıtkı ağabeyimizin çok katkısı var. Biliyorsunuz ki oyandığımız Galatasaray maçı ve oynayacağımız Beşiktaş maçındada büyük katkıları var. Her ikisinede ziyaretleri için teşekkür ederim." dedi.

BÜYÜKA'DAN TARAFTARA ÇAĞRI

Rüstemler Tesisleri'nde antrenmanı izleyen Şansal Büyüka basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Taraftarlara seslenen Şansal Büyüka, "Yeni stadımızda ben 20 Bin, 25 Bin kişilik maçlarıda izledim müthiş bir güç oluyor takım için. Ama başlangıçta o kötü giden bir iki sonuçtan sonra tribünler baya boşaldı. Açıkçası bu Sakarya ile örtüşen bir durum değil. Sakaryaspor demek bir anlamda seyirci demek. Tatangalarıyla diğer taraftarlarıyla Türkiye'ye mal olmuş bir seyircisi var Sakarya'nın. 30 bin kişi ile deplasmana giden ikinci bir şehir takımı yok bu ülkede. Bu bakımdan bu Pazar saat 13.30'da Sakarya için son derece önemli Gaziantep maçı. Ben o tribünlerin dolacağını umut ediyorum en azından. Sakaryaspor'a çok ciddi bir maddi destek gerekiyor. Sanırım bu hafta bu tribünler dolacak. Umarım öyle olur. Biz hepimizde Allah Kısmet ederse o maçta olacağız." dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2701426/buyuka-rustemler-tesislerinde-taraftara-seslendi