Aile kavgası kanlı bitti ! 1 Ölü 2 Yaralı

Karapürçek İlçesine bağlı Teketaban Köyünde amca ve yeğen arasında eski bir husumetten dolayı çıkan tartışma kanlı bitti. Amca yeğenini vurarak öldürdü. Olayda 2 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgilere göre Karapürçek İlçesi Teketaban Köyü'nde daha önce aralarında husumet bulunan amca M. K. ve yeğeni Cemal Kara (46) arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

Kavgada amca M. K. yeğeni Cemal Kara'yı pompalı tüfekle başından vurarak öldürdü. Olayda kavgayı ayırmak isteyen aynı aileden Recep Kara (48) ve Ayşe Kara (70) tüfekten çıkan saçmalarla yaralanarak Akyazı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralı Ayşe Kara hastaneye tepkili kalabalık nedeniyle farklı bir kapıdan içeri alındı. Olaydan sonra Teketaban Köyüne 112 Acil Sağlık Ekipleri tepkiler nedeniyle girmekte zorlandı. Hayatını kaybeden Cemal Kara'nın yakınları hastane önünde sinir krizleri geçirdi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Jandarma ekipleri olaya karıştıkları ve M K'ya yardım ettikleri öğrenilen H. K. ve R. K'yı da yakalama çalışmalarına başladı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2701634/aile-kavgasi-kanli-bitti-1-olu-2-yarali