Müstakbel başkan Ak'tan ilk açıklama!

20 Kasım'da yapılacak kongre öncesinde Adapazarı İlçe Başkanlığına aday olan Mustafa Ak'ın yaptığı açıklama şu şekilde:

"20 Kasım 2011 pazar gunu yapılacak olan Adapazarı İlçe Başkanlığı 2. olağan kongresinde aday belirleme sürecinin ardından ilçe Başkan adaylığımı açıklamışbulunmaktayım.
Çok değerli İlçe Başkanımız Mutlu Işıksu ve ekibi, Adapazarı ilçe teşkilatında önemli görevler üstlenerek, birçok başarı elde etmişlerdir. Biz de hem AK Parti ilke ve kurumsal kimliğine uygun hem de Adapazarı İlçe teşkilatında bizlerden önce görev yapmış olan kıymetli teşkilat mensuplarımızın başarılarının devamını getirecek yolda, hiçbir emeği zayi etmeden, gönüller bir, dualar bir anlayışı ile hareket edeceğiz.
Hiçbir ayrım yapmaksızın teşkilatımızıbir ve bütün olarak kucaklayacak biranlayışla, kıymetli delegelerimizin de teveccuhune mahzarolarak bu görevi layıkı ile yerine getirmek için büyük bir gayret içinde çalışacağız.
Biz AK Parti?lileri birleştiren ortak değer ve hedeflerimiz var. Geçmiş çalışmalarımız, emeklerimiz ve fedakarlıklarımız var. Ortak hedefimiz hiç kuşkusuz Sakarya'mıza, insanımıza hizmettir. Bu hedefe birlik ve beraberlik içinde, teşkilat faaliyetlerimizi partimizin kurumsal yapısı çerçevesinde titizlik ve özveri ile çalışarak ulaşacağız. Bu güne kadar AK Parti Adapazarı teşkilatı bütün faaliyetlerinde, seçim çalışmalarında herşeyin en iyisini ve en güzelini yapmış, inşaallah bundan sonra da yapmaya devam edecektir. Aslolan AK Parti'nin, teşkilatımızın kazanmasıdır. ?Durmak yok yola devam, hizmete devam.? Allah yar ve yardımcımız olsun."

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2702428/mustakbel-baskan-aktan-ilk-aciklama