AK Partili Burucu: 'Taraklı'da gönüllere gireceğiz'

Tuğba Aydın Burucu seçim çalışmalarına aralık vermeden devam ediyor. Burucu, AK Partili yerel yönetimlerin Türkiye'de gerçek anlamda belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini gösterdiğini belirterek, "Çıta o kadar yükseldi ki, artık temel belediyecilik hizmetlerini konuşmak bile lüzumsuz. Üzerine çok daha fazlasını katmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın gösterdiği hedefteki gibi sadece hizmet üretmek değil, Taraklıların gönüllerine de girmek istiyoruz" diye konuştu.

Hedefimiz olmayanı başarmak

Taraklı'daki hedeflerinin daha önce olmayan, gerçekleştirilmeyen işleri yapmak olduğunu söyleyen Burucu, "Öyle projelerimiz, öyle çalışmalarımız olacak ki, rekorlarla kazanacağımız seçimlerin ardından Taraklı'da çok önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bir kadın aday olarak ayrıca kadınların da bu işi ne kadar ciddi ve başarılı bir şekilde yapabileceklerini ispatlamak istiyorum. Partim bir şans verirse, bunda başarılı olacağımdan eminim." dedi.

'Milletvekili Atabek'ten büyük cesaret alıyoruz'

AK Parti Sakarya milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek'ten feyz aldıklarını da belirten AK Parti Taraklı Belediye Başkan aday adayı Tuğba Aydın Burucu, "Sayın vekilimiz adeta arı gibi çalışıyor. Sadece Ülkemizin ve Sakarya'mızın sorunlarının çözümü ile değil, bir kadının siyasette ne kadar başarılı olabileceğini, iz bırakabileceğini bizlere kanıtlıyor. Aynı etkiyi, aynı izi yerel yönetimlerde başarabileceğimize inanıyorum" diye konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2703088/ak-partili-burucu-taraklida-gonullere-girecegiz