Avukata saldırıda bir gözaltı

MEDYABAR.COM

Adapazarı'nda yaklaşık 2 ay önce bir emlakçı dükkanında avukatın tabancayla yaralanması olayının azmettiricisi olduğu iddia edilen B.Z(51) ekipler tarafından hasta ziyaretinde yakalandı.

Yaklaşık 2 ay önce Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi Dr. Kamil Sokak'ta bir emlakçı dükkanında avukat Mustafa S.'nin tabancayla saldırı sonrası yaralandığı olayın azmettricisi olduğu öne sürülen B.Z(51) polis ekipleri tarafından yakalandı.

Emlakçı dükkanının sahibi olan ve olay sırasında üzerinde tabanca olan şahısı azmettirdiği ileri sürülen B.Z ve avukata tabancayla ateş ederek yaralayan İ.K saldırı sonrası kaçmıştı.

İstanbul Barosuna kayıtlı olduğu belirlenen Avukatı Mustafa S. omuzuna isabet eden kurşunla yaralandıktan sonra dükkandan çıkıp yakındaki bir taksi durağına kadar yürümüş ve taksiyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülmüştü.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri silahla yaralama olayına azmettirici olduğu iddia edilen B.Z'yi yaklaşık 2 aydır arıyordu. Ekipler şahısıSakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bir yakınına hasta ziyaretine geldiği sırada yakaladı.

Yakalanan şahıs sorguya alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. B.Z emniyeteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek Adliyeye sevk edildi. Polis ekipleri avukatı yaralayıp kaçan İ.K'yı arama çalışmalarını hala sürdürüyor.

[url= http://www.medyabar.tv/video/4279/emlakcida-avukata-silahli-saldiri.html ]
O OLAY GÜVENLİK KAMERALARINA BÖYLE TAKILMIŞTI! [/url]

YAKALANAN ŞAHIS ADLİYEYE BÖYLE SEVK EDİLDİ..

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2703361/avukata-saldirida-bir-gozalti