Solaklar'da cinayet: Arkadaşını öldürüp cesedini tarlaya attı

MEDYABAR.COM / Aziz Güvener - Azim Çelik

Olay dün öğle saatlerinde jandarmaya gelen Recep K.'nın(36)'Arkadaşımı öldürdüm. Cesedi Solaklar Mahallesi'nde mısır tarlasına attım' diyerek teslim olmasıyla ortaya çıktı.

Recep K. ile birlikte mısır tarlasına giden jandarma ekipleri cinayet şüphelisi şahsın gösterdiği yerde toprağa yarı gömülü olarak34 yaşındaki Recep Kıloğlu'nun cansız bedenini buldu. Olay yerinde ve ceset üzerinde yapılan incelemede Recep Kıloğlu'nun karnındantabanca ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Ceset detaylı inceleme için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, jandarmaya teslim olan Recep K. öldürüp mısır tarlasına bıraktığı arkadaşı Recep Kıloğlu ile hırsızlık yüzünden tartıştıklarını söyleyerek;

"Benden hırsızlık yapmamı istiyordu. Ben kabul etmeyince beni öldürmekle tehdit etti. Ben de korktum. Cuma günü Karasu'dan çağırıp Solaklar'da buluştuk. Aramızda tartışma çıktı. Ben de tabanca ile vurdum. Korkunca mısır tarlasına bırakıp kaçtım. Ancak sonra yakalanacağımı anlayınca pişman olup teslim oldum" ifadelerini kullandı.

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2703689/solaklarda-cinayet-arkadasini-oldurup-cesedini-tarlaya-atti