CHP ziyaretlerine devam ediyor..

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Erenler İlçe Başkanı Mustafa Çınal, il ve ilçe yöneticileri, Kamışlı, Bekirpaşa ve Sarıcalar mahallelerinde kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

ECEVİT KELEŞ, ''AHLAK GİTTİ DEDİLER''

İl Başkanı Ecevit Keleş ve İlçe Başkanı Mustafa Çınal, kahvehane ziyaretlerinde mahalle sakinleriyle uzun sohbetlerde bulundular. İl Başkanı Ecevit Keleş,'' Sakarya?ya bakıyorsunuz, son 10 yılda fuhuş oranlarında patlama yaşanıyor. 10 yıldır iktidarda olanlar kendileri. 1994 yılından bu yana bu memleketi yönetmeye çalışanlar belli. 2002 yılında televizyonda ?bu ülkede ahlak gitti? diyenler bugün için tek kelime söyleyemezler. Şehrimizde, Sakarya?da durum gözler önünde. Aile bağları kopuyor. Borçları yüzünden akrabalar birbiriyle görüşmemeye başladı. İnsanları dinliyoruz, bunları bize anlatıyorlar. Toplum her şeyin farkında ve gereken cevabı sandıkta verecektir'' dedi.

ÇİFTÇİNİN SIRTINDAKİ ZAM ÇUVALI

Çiftçinin ekip biçemez duruma geldiğini, ekse dahi maliyetini kurtarmadığını söyleyen Ecevit Keleş,'' Çiftçimizin sırtına vurulan zam çuvalı çiftçimize eziyet etmektedir. Yıllardır mısıra, fındığa, pancara yapılan zam oranlarıyla mazota, gübreye, zirai ilaca yapılan zam oranını hesaplayın. Bu insanlar nasıl geçinsinler, nasıl evlatlarını okutsunlar, nasıl yaşasınlar? Bu eziyet bitirilmelidir. Trilyonluk yatlarıyla gezenler 1 lira 70 kuruştan mazot alırken, temel ihtiyaçlarımızı karşılayan emekçilerimizin, çiftçilerimizin mazotu 4 lira 20 kuruştan alması işkencenin özetidir''
Ziyaretlerin devam edeceğini söyleyen İlçe Başkanı Mustafa Çınal, ziyaretler esnasında mahalle sakinlerinin ilgisinden memnun kaldıklarını belirtti.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2703696/chp-ziyaretlerine-devam-ediyor