Kışa yeni bir Toyota ile girin...

Toyota Plaza SANDIKÇI'nın Kasım ayı kampanyasında 5 bin 600 TL'ye varan indirim, her bütçeye uygun 48 aya varan vade seçenekleri, yüzde 1,00'dan başlayan faiz oranları ile Toyota'larının koltuklarına hemen oturanlar, ödemelerine isterlerse 2015 yılının Haziran ayında başlayabilecekler.

Toyota Plaza SANDIKÇI'NIN Kasım ayı kampanyasında Auris'te 1.550 TL'ye, Auris Touring Sports'ta 3 bin 50 TL'ye, Verso'da 5 bin 50 TL'ye, Avensis'in sedan modellerinde 5 bin TL'ye ve RAV4 2.0 dizel modelinde 5 bin 600 TL'ye varan indirimler de yer alıyor.

Toyota'nın filo satışları hariç Türkiye'de perakende de en çok satılan otomobil olan Corolla 49 bin 950 TL'den, gençler ve genç çiftler için ideal bir otomobil olarak öne çıkan Auris ise 47 bin 450 TL'den başlayan özel fiyatlar ile Toyota Plaza SANDIKÇI'DA satışa sunuluyor. Giriş versiyonundan itibaren sunulan yüksek güvenlik özellikleri ve artan donanımları ile dikkat çeken Yeni Yaris ise 38 bin 900 TL'den başlayan fiyatlar ile Toyota Plaza SANDIKÇI'DA yerini alıyor.

Kasım kampanyasında ayrıca, markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza SANDIKÇI'DA "takas" imkanı da bulunuyor.

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2703833/kisa-yeni-bir-toyota-ile-girin