Başkan Öztürk'ten Silopi gazisine ziyaret

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut Silopi'de hain terör örgütünün saldırısı sonucu yaralanan Gazi Piyade Er Yasin Akbulut'u evinde ziyaret etti.

Erenler Belediye Başkanı ve Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut geçtiğimiz ay vatani görevini yaptığı Şırnak'ın Silopi ilçesinde hain terör örgütü tarafından zırhlı araca yönelik saldırıda yaralanarak sol bacağını kaybeden Gazi Piyade Er Yasin Akbulut'u evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Şehit ve Gazi Ailelerimizin Yanındayız

Ziyarette Kaymakam Karabulut Gazi Piyade Er Yasin Akbulut'a geçmiş olsun dileklerini ileterek "Ülkemizin birlik beraberliği için mücadele eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık dolu uzun ömürler diliyorum. Gazilerimiz ülke için bizler için mücadele ederek görevlerini ifa ettiler. Devlet olarak bizler, şehit ve gazi ailelerimizin yanındayız. Her türlü sorunlarının da yanlarındayız" diye konuştu.

Minnet ve Şükran Borçluyuz

Vatan millet bütünlüğünü canları pahasına koruyan Şehit ve Gazilere minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirten Başkan Öztürk "Huzur ve güvenin tesisi, al bayrağımızın göklerden inmemesi ve vatan topraklarını koruma adına bu uğurda şehit olup toprağa düşen ve yaralanıp gazi olan güvenlik güçlerimize minnettarız. Kahramanlarımıza ve onları yetiştiren değerli ailelerine minnet, şükran borçluyuz" dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren Gazi Piyade Er Akbulut ve ailesi, Başkan Öztürk'e ve Kaymakam Karabulut'a şükran duygularını ifade etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2704021/baskan-ozturkten-silopi-gazisine-ziyaret