Davutoğlu’na Taraklı’dan Büyük Sevgi

Göynük İlçesi'n de Akşemseddin Hazretleri türbesini ziyarete gelen Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı büyük ilgi gösterdi.

Alşemseddin Hazretleri 29.Anma etkinliklerine katılmak üzere Bolu İli gÖynük ilçesine gelen eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu?na AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı büyük ilgi gösterdi.

Kendisine "Taraklı Tablosu"Hediye eden AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ve İlçe Teşkilatı üyeleri ile sohbet etti

"Eski Başbakanımıza Taraklı'yı bir kez daha anlattık. Güzel bir yer olduğunu söyledik. "Kendi Küçük ,Gönlü Büyük Taraklı"dedik veTaraklı'ya davet ettik"diyen AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen "Taraklı'ya mutlaka geleceğini ve bölgeyi ziyaret edeceğini söyledi? dedi.

Taraklı Kent Konseyi Başkanı Naim Nalbant'da Davutoğlu'na bizzat Taraklı'da ki yatırımları anlattığını ifade ederek "Sayın Davutoğlu özellikle Taraklı'ya gelecek"ifadelerini kullandı.

Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'nun Göynük ziyaretine Taraklı?dan AK Parti İlçe Yöneticileri, Belediye Meclisi üyeleri ve muhtarlar katıldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2704502/davutogluna-taraklidan-buyuk-sevgi