Haftalık Spor Programı!


Futbol Müsabakaları

8 Ekim Pazar saat 19.00

Sakaryaspor AŞ - Kahramanmaraşspor AŞ (Yeni Sakarya Atatürk Stadı)

8 Ekim Pazar saat 15.00

Adapazarıspor - Gebzespor (Adapazarı Karaman Spor Tesisleri)

8 Ekim Pazar saat 16.00

Sapanca Gençlikspor - İstanbul Beylikdüzüspor (Sapanca Atatürk Stadı)

10 Ekim Salı saat 19.30

Amatör spor haftası U14 Futbol Ligi müsabakası (Erenler Atatürk Stadı)

12 Ekim Perşembe saat 17.00

Amatör spor haftası U16 Futbol Ligi müsabakası (Erenler Atatürk Stadı)


Hentbol Müsabakaları

8 Ekim Pazar saat 13.00

Sakarya BŞB Spor Kulübü - Yozgat Bozok Spor (Yenikent Spor Salonu)

11 Ekim Çarşamba saat 16.30

Amatör Spor Haftası hentbol müsabakası (Yenikent Spor Salonu)


Voleybol Müsabakaları

8 Ekim Pazar saat 14.00

Sakaryaspor - Anadolu Üniversitesi (Atatürk Spor Kompleksi)


Basketbol Müsabakaları

10 Ekim Salı saat 18.15

Antspor Organizasyon - Sakarya Gelişim Basketbol ( Atatürk Spor Salonu)

10 Ekim Salı saat 20.00

Sakarya BŞB. - Atılganspor (U15) (Atatürk Spor Salonu)

12 Ekim Perşembe saat 18.15

Sakarya Yıldızlar Spor KLB. - Sakarya BŞB. (U15) (Atatürk SPor Kompleksi)

12 Ekim Perşembe saat 20.00

Atılganspor - Antspor (U15) (Atatürk Spor Salonu)


Atıcılık ve Avcılık

10 Ekim Salı saat 17.00

Amatör Spor Haftası atıcılık il birinciliği (Serdivan Spor Salonu Havalı Atış Poligonu)


Masa Tenisi Müsabakası

11 Ekim Çarşamba saat 9.00

Amatör Spor Haftası engelliler ve büyükler ferdi masa tenisi turnuvası (Lütfü Yaman Spor Salonu)


Etkinlikler

9 Ekim Pazartesi saat 17.00

Amatör Spor Haftası Kortej (Başlangıç çark caddesi bitiş 15 Temmuz şehitleri meydanı)

13 Ekim Cuma saat 16.00

Amatör Spor Haftası ve yılın enleri paneli (Atatürk Kültür Merkezi)


Kurs-Seminer-Toplantı

07-10 Ekim saat 9.00

Karate 2. kademe antrenör yetiştirme kursu (Yenikent Spor Salonu)

07-13 Ekim saat 10.00

1. kademe boks yardımcı antrenörlük kursu (Sakarya Üniversitesi)


Bilgi İçin(Faaliyetlere Katılan Branşlar)

Yüzme Kocaeli

Türkiye Yüzme Federasyonu bölge karmaları yurtdışı müsabakaları seçme müsabakaları (sakarya Atlantis Su Sporları Kulübü)

Bisiklet İstanbul

Salcano MTB Cup Bisiklet Yarışı (Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü - Sakarya Türk Telekom Spor Kulubü - Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü)

Halter Çanakkale

Yıldızlar Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonası (Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü - Sakarya Türk Telekom Spor Kulübü)

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2705009/haftalik-spor-programi