Ak Parti'de Pamukova için ilk aday adayı...

Ak Parti'de belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları başladı. 12 Kasım'a kadar sürecek olan başvuru sürecinde ilçelerden ilk başvuru haberleri gelmeye başladı.

Ak Parti'de Pamukova Belediye Başkan aday adaylığı için ilk başvuru eski ilçe başkanı Gürsel Işık'tan geldi.

Işık, beraberinde partili bir grupla geldiği ilçe teşkilatında başvurusunu ilçe başkanı Fatih Akın'a teslim etti.

Gürsel Işık yaptığı açıklamada "Pamukova'ya ne yapabiliriz, ne katkı suna biliriz, ilçede yaşayan vatandaşlarındaha mutlu, daha huzurlu, refah seviyesi yüksek Pamukovayı nasıldaha ileriye taşıyabiliriz geçmişte olduğu gibi bu niyetlerle yola çıktık. Geldiğimiz noktada Pamukova'nın yeni ufuklara yelken açmak zorunda olduğunu, yeni projelere, yeni yatırımlara, yeni vizyonlara ihtiyacı olduğunu hissederek aday adayı oldum.Belediye başkanlığını meslek değil sosyal görev olarak görüyorum. Ben modu yanlış, biz olursak Pamukova var.Yarınlar daha güzel olacak. Allah benden sonra aday adayı olacak adaylara da hakkımızda ne hayırlısı ise onu nasip etsin " dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın ise bugün en mutlu günü olduğunu ifade ederek," Benden önce birlikte çalıştığımız İlçe başkanım Gürsel Işık'ın aday adaylık başvurusunu almak, benim için büyük bir mutluluk kaynağı ve keyif verici. Bugünü hiç unutmak istemiyorum. Mevlam hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Kimse nefis yapacağımızı düşünmesin. Adaletine güvendiğimiz, adaletine güveneceğimiz kim aday olursa beraber sonuna kadar çalışacağız. Bugüne kadar sarf ettiğimiz enerjinin daha fazlasını sarf edeceğiz. Hayırlı olsun " dedi.

İsmail ÇETİNTAŞ

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2706278/ak-partide-pamukova-icin-ilk-aday-adayi