Türk Kadınlar Birliği'nden Atabek'e ziyaret

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı Tevhide Yağan ve ekibi, 30 Eylül 2012'de AK Parti 4.Olağan Büyük Kongresi sonrası Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi seçilen Çiğdem Erdoğan Atabek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Türk Kadınlar Birliği Şube Başkanı Tevhide Yağan, Sakarya'daki başarılı çalışmalarının ardından MKYKüyeliğine seçilmesinden büyük mutluluk duydukları Çiğdem Erdoğan Atabek'i tebrik ederek desteklerini dile getirdiler.
Atabek ve Yağan,Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın kadına dair yürüttüğü projeler, yerelde ve genelde yaptığı çalışmalar ile ilgili konularda fikir alışverişinde bulundular.
Yürürlüğü giren Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Kanunu değerlendirenAtabek, Türk Kadınlar Birliği temsilcilerine yasal düzenlenmeleri anlattı.

Atabek ayrıca; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca her ilde açılması planlanan Kadın Konuk Evleri ile ilgili çalışmalardan bahsetti.

Yağan ise kadına dair yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getirerek, Çiğdem Erdoğan Atabek'in gerek Sakarya gerekse Türkiye için başarılı çalışmaların içinde bulunacağına inandıklarını söyledi.

Çiğdem Erdoğan Atabek ise Tevhide Yağan'a nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür etti.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2707096/turk-kadinlar-birliginden-atabeke-ziyaret