Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya

TARİHE YAZIK ETMEYİN

Mustafa Kemal Atatürkün talimatıyla 82 yıl önce yapılan Sakarya Köprüsü kaderine terk edildi.

Yenisakarya

TÜVASAŞ'I KURTARMALIYIZ

Genel Müdür Kocaarslan, "Demiryolu sektöründe dünya piyasasında marka oluşturmak istiyoruz. Fakat bunu bağlı kuruluş TÜVASAŞ ile ;KİK yasası, devlet personel yasası gibi birçok zorlukla uğraşırken gerçekleştirmwk ne yazık ki mümkün değildir" dedi.

Sakaryahalk

DÖK MÜDÜR BEY DÖK

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı 19 Mayıs 1919'un 100'üncü yıl dönümü bütün yurtta coşku ile kutlanırken, Sakarya'da ortaya çıkan tablo herkesi üzdü. Sakarya'da kutlamalardan sorumlu olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Atatürk anıtına çelenk sunmak yerine antreman yapan güreşçilere yağ dökmeyi tercih etti. Oysa bütün gözler çelenk sunulurken müdür beyi aradı.

Yenigün

TÜVASAŞ ÖZERKLEŞMELİ

TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. İlhan Kocaarslan, " Yılsonu itibariyla 160 km hızla hızla giden elektrikli Milli trenimizi raylara indireceğiz. Devletin çoğunluk hissesinin elinde olduğu bir özerkleşme yapısı ile TÜVASAŞ'ı dünya markası yapabiliriz" dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri

TÜVASAŞ REKOR KIRIYOR

Genel MüdürProf. Dr. İlhan Kocaarslan; TÜVASAŞ'ın 2016daki cirosunun 290 milyon TL olduğunu, 2018'de bu rakamın 488 milyon TL'ye ulaştığına dikkat çekti.

Adapostası

İNŞAAT DURDU

Adapazarı Karaman Mahallesi'nde yapımı 2018 yılında başlayan ve yaklaşık 3 Milyon TL'ye malolan Karaman Sosyal Tesis ve Park inşaatı durdu.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2707294/yerel-gazetelerde-bugun