Taraklı 'İzmir Turizm Fuar'ında' tanıtılacak

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover,Messe İnternational İstanbul ve İZFAŞ ortaklığıyla 7.kez 05 , 08 Aralık 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşecektir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansın da Taraklı da tanıtılacak Taraklı Belediyesi Meclis üyesi Naim Nalbant geçtiğimiz yıl da katıldıkları fuarda bu yılda Taraklı'yı en iyi şekilde tanıtacaklarını söyledi.

Nalbant verdiği bilgide

Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacaktır.

"Gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere Taraklı'mızın doğa güzelliklerini,tarihi evlerini ve konaklarını tanıtarak turizme katkı sağlayacağız.Fuarın ilçemiz adına çok faydalı olacağına inanmaktayız" dedi.

Travel Turkey İzmir fuarında herkesi aramızda görmek istediklerini söyleyen Naim Nalbant bu önemli turizm platformunda ziyaretçilere Taraklı'nın yöresel lezzzeti Köpük Helva ikramında bulunacaklarını ifade etti.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2707612/tarakli-izmir-turizm-fuarinda-tanitilacak