"İslam'a İnancımız Tam"

AK Parti kabinesinde görev değişikliğinin yaşandığı revizyon çerçevesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in görevini devralan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam'ı tebrik eden AK Parti MKYK Üyesi Atabek, "Sakarya'mızın ilk kadın vekilinin aynı zamanda ilk kadın bakan olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Sayın Bakanımız Ayşenur İslam'ın milletimizin hayır dualarını alacağı hizmetleri hayata geçireceğine, devraldığı bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inancımız tam" dedi.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, Başbakan Erdoğan tarafından açıklanan kabine revizyonu sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini Fatma Şahin'den devralan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam'ı tebrik etti. Atabek yaptığı açıklamada, "Sakarya'mızın ilk kadın vekilinin aynı zamanda ilk kadın bakan olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Milletimizin hayır dualarını alacak
Fatma Şahin'in Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevi boyunca herkese örnek olacak şekilde büyük başarı ile hizmet ettiğini de açıklamalarına ekleyen Atabek şu ifadeleri kullandı: "Sayın Fatma Şahin, görev süresi boyunca çok güzel çalışmalar gerçekleştirmiş, hanımefendi duruşuyla herkese örnek olmuştur. Bu değişiklikten sonra da Sayın Bakanımız Ayşenur İslam'ın milletimizin hayır dualarını alacağı hizmetleri hayata geçireceğine, devraldığı bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inancımız tam."

Tecrübelerini yansıtacak
"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Ayşenur İslam, bürokrasi, siyasi ve akademik alanlarındaki tecrübelerini en iyi şekilde çalışmalarına yansıtacağına ve ülkemiz adına çok önemli yatırımları hayata geçireceğine inancımız tamdır. Allah, Sayın Bakanımız Ayşenur İslam'a hayırlı görevler nasip etsin, yar ve yardımcısı olsun."

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2707794/islama-inancimiz-tam