Vali Balkanlıoğlu Çelikel'i ziyaret etti

Müdürlük binası önünde İl Müdürü Fatih Çelikel , Şube Müdürleri ve İlçe Spor Müdürleri ile Wushu Milli Sporcuları ile karşılanan Vali Balkanlıoğlu, İl Müdürü Çelikel, Merkez İlçe ve Şube Müdürleri ile makamında bir süre görüşerek kurumun spor tesisleri, yatırımları ile sosyal, kültürel ve sportif çalışmaları hakkında brifing aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; "İlimizdeki spor yatırımları, yapımı tamamlanan projeler, yapımı devam eden projeler,2018 yılında yatırım talepleri olan projeleri, ilimizde yapılan Uluslararası ve Ulusal Faaliyetler, Okul Sporları faaliyetleri, Gençlik Merkezleri faaliyetlerimizi ve spor alanındaki gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri Valimiz İrfan Balkanlıoğlu'na aktardık. Valimiz İrfan Balkanlıoğlu'na İl Müdürlüğümüze yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

İl Müdürü Çelikel,Vali Balkanlıoğlu'na, Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan Türk Bayrağı Filografi tablosu hediye etti. Vali Balkanlıoğlu, ziyaret sonrası tüm İl Müdürlüğü çalışanlarına başarılar diledi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2707836/vali-balkanlioglu-celikeli-ziyaret-etti