Ayhan Sefer Üstün'den hafta sonu çıkarması

Ziyarette, İl Özel İdaresi Başkanı Oktay Yıldırım, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar,İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Vahit Sandal, Ali Başar ve Ahmet Safitürk?te hazır bulundu.

Milletvekili Üstün, önce Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada Başkan KARAKULLUKÇU?dan Belediyemizin çalışmaları ve ilçemizin başlıca problemleri hakkında bilgi aldı.Daha sonra inşaatı devam eden Kültür Merkezimizi ve Sapanca Gölbaşı Dinlenme Tesislerini gezen Üstün,çalışmaları çok beğendiğini ifade ederek; "Arifiye Sakarya?mızın gözbebeği olmaya doğru hızla ilerliyor. İlçede göreve geldiği günden bu yana canla, başla çalışan Başkanı ve ekibini kutluyorum."dedi.

Gölbaşında Ayhan Sefer Üstün ve beraberindeki misafirlerimize Büyük Şehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'da katıldı.Daha sonra Milletvekilimiz, Belediyemizce Toyotasa Acil Yardım Hastanesinin arkasında yaptırılarak, geçtiğimiz günlerde vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Nehir Düğün salonunu gezdi. Burada hatıra fotoğrafı çektiren Üstün, Arifiye ilçe merkezi ile Toyota hastanesini birleştirecek olan hemzemin geçidi yerinde inceledi. Daha sonra ilçemize bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinledi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2708174/ayhan-sefer-ustunden-hafta-sonu-cikarmasi