Muhtarlardan asfalt çalışanlarına teşekkür yemeği

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Dikmen Grup Yolu asfalt çalışmalarında sona yaklaşılıyor.

Dikmen Grup Yoluasfalt çalışmalarının sona yaklaşması sebebi ile Grup yolunu kullanan Mahalle Muhtarları asfalt çalışmalarında çalışanlara yemek ikramında bulunarak teşekkür etti.

Grup yolunu kullanan Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz, Aksu Mahalle Muhtarı Hasan Kara, Göksu Mahalle Muhtarı Yakup Atış,Yeniyayla Mahalle Muhtarı Burhan Dere, Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ali Bilgici, Güney Mahalle Muhtarı Esat İlkay ve Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleş tarafından asfalt çalışmalarında çalışanlara mangal ikramında bulunuldu.

Asfalt çalışmalarının bitirilmesine az bir zaman kala yapılan ikramda Muhtarların tümü Grup Yolu çalışmalarında emek sarf eden, özveri ile çalışan abilerimize ve kardeşlerimize bu şekilde ikramda bulunarak hem teşekkür etmek hem de misafirperverliğimizi göstererek hoş bir seda bırakmak istedik.

Bu anlamda Grup Yolu Asfalt çalışmalarında emeği geçen başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğluve ekibine ve son olarak ta asfalt çalışmalarında özveri ile çalışarak emek sarf eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz, emeklerinize sağlık diyerek teşekkür ettiler.

Kadir KAZIN/HENDEK

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2708180/muhtarlardan-asfalt-calisanlarina-tesekkur-yemegi