U 19 Hazırlık maçları devam ediyor

Antrenör Kadir Şirin yönetimindekiÇaykışlaspor ,Bekirpaşa sahasında Yıldırımspor ile iki ayrı takım halinde yaptığı hazırlık maçının birinde 4-2 yenildi, diğer maçta 3-0 galip geldi.

U 19Maçı

Çaykışlaspor ve Yıldırımspor Antrenörleri, U 19 takımlarını Lig?te oynatmak düşüncesindeoldukları kadroları ile sahaya sürdü. 30 dakikalık 2 devre halinde oynanan maçı Yıldırımspor 4-2 kazandı. Maçın golleri Çaykışlaspor?dan Ömer ve Yunus Emreden , Yıldırımspor adına Muhammed , Burak, Berat (2)?den geldi. Çok çekişmeli ve hızlı geçen hazırlık maçının sonunda takımların lige hazır hale geldiği gözlemlendi.

Diğer maç

U 19 Hazırlık maçının ardından 20 dakika süren Çaykışlaspor A takımı ile Yıldırımspor U 17 takımı maçı yapıldı. Oyuncuların yaşlarının denk olmamasına rağmen ortaya güzel bir futbol görüntüsü çıktı. Çaykışlaspor göze hoş görünen bir futbol ile Yıldırımspor U 17 takımını 3-0 yendi.
Hazırlık maçlarından sonra Antrenörler Kadir Şirin ve Murat Gürtürk yeni mevsime hazırladıkları futbolcularının performanslarından memnun olduklarını söylediler.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2708850/u-19-hazirlik-maclari-devam-ediyor