Kaynarcaspor şampiyonluğu kutladı

Kaynarcasporyönetimi, futbolcular ve teknik heyet ile birlikte Reisler göletindebir araya gelerek şampiyonluğu doyasıya kutladılar.

Düzenlenen yemek töreninde futbolculara ve teknik heyete madalyalarını ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey Başkan Yardımcısı İslam Bozkurt Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yıldız İl Temsilcisi Ali Arslan , Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel,İlçe Hakimi Abdullah Günakın Ak Parti İlçe Başkanı Murat Kefli Belediye Meclis Üyeleri taktı. Şampiyonlukkupasını ise takım Kaptanı Erkan Sevil , ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey'in elinden aldı.

Kupa Töreninde konuşan Kaynarcaspor Başkanı Hüseyin Yıkılmaz ;' Bütün futbolcu kardeşlerimi ve hocalarımı tebrik ediyorum yoğun bir çalışma sonrası hak ettiğimiz yere 1. Amatör'e çıktığımız için mutluyuz bizim hedeflerimiz daha büyük inşallah seneye 1.Amatör'de şampiyon olup Süper Amatör'e oradan ise Bal ligine çıkmayı hedefliyoruz.Bize bu süreçte desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başta Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel'e,Kaynarca Beton Sahibi Gökmen Küçük'e Sağdaş İnşaat Sahibi Ahmet Sağır'a Ak Parti İlçe Başkanı Murat Kefli'ye,Akcanlar Et Tanzim sahibi Okan Akcan'a,Cambaz Özkan Varol'a,ikbal Tekstil Sahibi Ahmet Akdaş'aAli Akgünoğlun' a ve Kaynarca Esnafımıza Verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ederim ' dedi.

Yemek sonrası futbolcular ve teknik heyet müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2709260/kaynarcaspor-sampiyonlugu-kutladi