Emekli olan sağlık personeline veda yemeği

Emekliye ayrılan personel içindüzenlenen veda yemeğine İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Suat Koçak, Başkan yardımcıları İbrahim Bulduk, Sedat Kaya ve İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları katıldı.

Programda konuşan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü "Yıllarca kurumumuza hizmet vermiş, canla başla çalışmış ve emekliliği hak etmiş olan Sadık Aydın, Ahmet Pelek, Şaban Güngör ve Levent Sevinç'e teşekkür ediyoruz. Aktif çalışma hayatlarını tamamlayarak emekli olan arkadaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında sağlık, mutluluk ve afiyet diliyorum. Çalışma hayatında birçok şeyle karşılaşabiliyoruz. Birbirimize haklarımız geçiyor. Biz onlara haklarımızı helal ediyoruz, onlarda bize haklarını helal etsinler." dedi.

Öğütlü'nün konuşmasının ardından duygusal anlar yaşayan emekliler, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek haklarını helal etti. Teşekkür belgeleri verilen emekli personelin mesai arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından program sona erdi.

- Medyabar, Kadın bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2709329/emekli-olan-saglik-personeline-veda-yemegi