Buyrun Serdivan'da hamam sefasına...

İlimizde ard arda hayata geçirdiği başarılı konut projeleri ile adını sıkça duyuran Kotanoğlu inşaat konut projelerinin ardından Serdivan kampus yolu üzerindeki StüdyoPLUS sitesinde Kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, Fitness merkezi, Sauna, Fin hamamı masaj ve spa odalarından oluşan bir SPA-Sağlıklı Yaşam Merkezini hizmete soktu.
Yeni yatırımların merkezi haline gelen Serdivan'da Kapalı yüzme havuzuyla, Türk ve Fin hamamıyla, Gelişmiş Fitness merkezi ile,Masaj spa odaları ve vitamin barı ile toplam 850 m2 kapalı alanda toplam 3 milyon TL'yi aşan bir yatırımla tam bir spa merkezi inşa eden Kotanoğlu İnşaat bu Merkeze Well Life adını koyarak iyi ve sağlıklı yaşama destek olarak tüm Serdivan ve Sakarya halkına hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.
Fitness merkezinde Fitness antrenörü ve eğitmenler desteği ile Vücut analiz makinesinde vücutta bulunan bölgesel yağ, kas, su oranlarını detaylı analizi yapılıp; spora başlanılan ilk anda vücudun bölgesel analizi yapılıyor ve ilerleyen süreçte aylık olarak bu analizler devam ediyor, vücuttaki değişimi kendiniz de görebiliyorsunuz.
Geleneksel Türk hamamında sizi dinlendirecek kese ve masaj hizmeti ile vücudunuzu arınmış ve ferahlamış hissedeceksiniz. Well Life hamam farkını Serdivan'da yaşayın.
Fin hamamı ve sauna da özel seanslar yaparak, kapalı yüzme havuzunda yüzüp serinleyerek, masaj spa odalarında da özel masörler klasik, aromaterapi ve refleksoloji gibi masaj çeşitlerinden yaptırıp günün yorgunluğunu atabilir ve yeni güne daha zinde ve enerjik başlayabilirsiniz.
Well Life Spa – Sağlıklı Yaşam Kulübü'nde bay ve bayan üyeler ve misafirler için 3 aylık – 6 aylık – 12 aylık abone olarak tüm sistemden yararlanabilir, Fitness antrenörümüzden teknik destek alabilirsiniz, Dilerseniz abone olmadan Günlük tek giriş olarak girebilir ve tüm sistemden faydalanabilirsiniz.
Well Life Spa'nın web adresi http://www.welllife.com.tr adresinden detaylara ulaşabilir.0264 666 18 81 nolu hattan arayıp bilgi alabilirsiniz.

BU BİR İLANDIR

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2709497/buyrun-serdivanda-hamam-sefasina