Bu kez küçükler değil veliler yarıştı

Velilerimizle daha başarılı olacağız

Okul Müdürü Muhsin Topçi yarışma öncesinde yaptığı konuşmada; öncelikle bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcı ve davetlilere teşekkür ederim dedi. Biz Eser İlkokulu olarak velilerimizle ne kadar iletişim içinde olursak öğrencilerimizin hem eğitiminde hem de öğretiminde daha başarılı olacağımıza inandığımızdan velilerimize yönelikte bu tür etkinlikler düzenliyoruz. Bu çalışmalarla hedeflerimize ve amaçlarımıza daha çabuk varacağımız inancını taşımaktayım dedi.

Yarışma öncesi okulun üçüncü sınıf öğrencilerinden oluşan halkoyunları ekibinin gösterisi büyük bir beğeni topladı.

Yoğun İlgi

Orhan Gazi Kültür Merkezinde yapılan final yarışmasına veliler ve okul müdürleri yoğun ilgi gösterdiler. Baştan sona kadar büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmada, yarışan veliler kadar çocukları da büyük bir heyecan yaşadılar. Yarışma sonunda 1-H sınıfı birinci, 2-D sınıfı ikinci, 1-B sınıfı üçüncü ve 4-C sınıfı dördüncü oldu. Okul Aile Birliğinin sponsorlar aracılığıyla hazırlamış olduğu hediyeler de cazipti. Birinci olan gruptaki üç yarışmacıya tablet bilgisayar, ikinci olan gruba Mp 4 çalar ve üçüncü ile dördüncü olan grup yarışmacılarına da Mp 3 çalar hediye edildi.

Cevherli'den Teşekkür

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli yaptığı konuşmada; böyle orijinal ve daha önce hiçte karşılaşmadığımız böyle bir yarışmayı düzenlediklerinden dolayı okul müdürümüzü ve personelini canı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca bu medeni cesareti gösterip yarışan yarışmacılara, velilere, öğrencilere ve özellikle profesyonel sunuculara taş çıkartan sunucu, sekizinci sınıf öğrencisi Ayşegül Çakar?a teşekkür ederim. Burada bulunan yaklaşık on beş okul müdürümüze de mesaj olsun ki önümüzdeki yıl tüm okullarımızın katılacağı bir etkinlik haline çevirelim dedi.

Birinci olan yarışmacılara ödüllerini Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, ikinci olan yarışmacılara ödüllerini Ahmet Akkoç Ortaokulu Müdürü Dursun Sarı, üçüncü olan yarışmacılara ödüllerini Sabiha Hanım Ortaokulu Müdürü Hamza Kaya ve dördüncü olan yarışmacılara da ödüllerini Şehit Ahmet Akyol Ortaokulu Müdürü Niyazi Baliç verdi. Yarışma sonunda çekilen hatıra fotoğraflarıyla etkinlik son buldu

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2711542/bu-kez-kucukler-degil-veliler-yaristi