Adapazarı'nda asfaltsız mahalle kalmayacak

Taşlık Mahallesi'ndeki çalışmaları Köy Muhtarı Erhan Kaya ile birlikte yerinde gezen Başkan Vekili Erol Aydın ve Fen İşleri'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, mahalle halkıyla da sohbet etti.

Adapazarı Belediye'nin geçen yıl başlatılan asfalt çalışmalarında büyük yol kat edildiğini ifade eden Başkan Vekili Erol Aydın, ''Başkanımız Süleyman Dişli'nin talimatı ile asfaltsız yolumuz kalmayacak. Bu yılkı asfalt programımızda 33 mahallemiz daha asfalta kavuşacak. İlçe sınırlarımıza ORKÖY'lerden bağlanan ve mevcut mahallerimizle birlikte bize bağlı bulunan mahallelerimiz yol sorunu yaşamayak.Mahallelerde gördüğümüz memnuniyet bizi de mutlu ediyor.2 farklı grup olarak çalışan asfalt ekibimiz geç saatlere kadar mesai yaparak kısa sürede 13 mahallemizde asfalt çalışmalarını tamamladı''dedi.

Köy Muhtarı Erhan Kaya, belediyesin yaptığı asfalt çalışmalarının mahallenin havasını değiştirdiğini ifade ederek, köy halkı adına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Başkan Yardımcılarına teşekkür etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2711804/adapazarinda-asfaltsiz-mahalle-kalmayacak