TÜSAF yönetimine Sakarya'dan bir isim...

Sigorta Acenteleri Derneği'nin de üyesi olduğu Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF)'ın olağan genel kurulu Ankara'da yapıldı.

Genel Kurula SASADER'i temsilen dernek başkanı Çetin Erdil, dernek yönetim kurulu üyeleri Ünal Ünalan, Yusuf Gökdemir ile Sapanca MYO Sigortacılık Bölüm Başkanı Erdinç Cesur katıldı. Hüseyin Kasap'ın SAİK Başkanı olması nedeniyle yapılan genel kurulda TÜSAF Başkanlığına Murat Büyükçelebi seçilirken, federasyonun yeni üyesi olan SASADER'in Başkanı Çetin Erdil de TÜSAF Yönetim Kurulu Üyeliğine getirildi.

TÜSAF genel kuruluna yeni üye sıfatıyla ilk kez katılan SASADER Başkanı ve yöneticileri, Türkiye'nin dört bir yanından kongreye katılan sigorta acenteleri ve federasyon yetkilileri tarafından büyük ilgi görürken, SASADER Başkanı Çetin Erdil'in TÜSAF yönetimine seçilmesi ilimiz açısından gurur kaynağı oldu.

TÜSAF Yönetim Kuruluna seçilen SASADER Başkanı Çetin Erdil, Türkiye'deki sigorta acentelerinin üst çatısı olan federasyona seçilmesinin onur verici olduğunu ifade ederek, Sakarya'daki sigorta acentelerini Ankara'da temsil edecek olmasının ilimiz için büyük kazanç olacağını ifade etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2712283/tusaf-yonetimine-sakaryadan-bir-isim